Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez normális? Skizofrén vagyok?

Ez normális? Skizofrén vagyok?

Figyelt kérdés
Amikor füvezek és egy kicsit többet szívok akkor olyan érzésem van mint ha nem lennék magamnál..mint ha egy másik világban lennék..ha valamire koncentrálok (ami ilyenkor nem nagyon megy) akkor teljessen elfelejtem hogy van testem és nem is érzem,mintha eltünne a lábam a kezem,teljessen elvesztem a tudatom..Ez normális ?vagy csak para?..Nagyon valósághű.Csak komoly válaszoat szeretnék nem pedig olyat hogy ne "drogozz"

2017. júl. 22. 00:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmi köze a skizofréniához.

A fű berak neked aztán ennyi.

2017. júl. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez tényleg így müködne, akkor mindenki, aki drogozik skizofrén lenne. XD Egyébként k*****a nem vagy az. :) :)
2017. júl. 22. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy skizofrén. Amit leírtál, az a deperszonalizáció (DP) és a derealizáció (DR). A DP alatt az ember idegennek érzi saját magát, a hangját, a testét, akár a gondolatait is, a DR alatt inkább a külvilágot látja furcsán álomszerűen. A kettő külön-külön is jelentkezhet, de egyszerre is. Mindkettő egy mentális tünet, amit okozhat szorongás, kialvatlanság, pszichés betegségek, KÁBÍTÓSZEREK, marihuána, és még egy pár dolog. Ezek a tünetek nem veszélyesek, vagy károsak, idejük tarthat percekig, órákig, napokig, vagy hetekig. Most figyelj! Előfordul, hogy az agy rááll a jelenségre és a DP/DR tartóssá válik hónapokra, vagy akár évekre. Ha csak nem élvezed ezeket a megváltozott észlelési módokat, akkor javaslom, hogy ne drogozz! Ha szeretnél módosult tudatállapotban lenni, esetleg maradni akár hosszabb időre is, akkor nyugodtan füvezz, csak akkor ne panaszkodj. Nézd meg a Numb című filmet. Magyarul Fapofa néven van, Matthew Perry játszik benne. Lelövöm a poént, de mindegy. Ő egyszer túlszívta magát, aztán évekre benne maradt az érzékcsalódásokban. Ez a film direkt neked szól.( Én nyugtatóra voltam függő, 10 hónapja teljesen tiszta vagyok, de még mindig rajtam van a DP.)
2017. júl. 22. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik, nem csak az Élet nevű, 3D-s, realtime, belső nézetű játék túl sok neked, kedves Kérdező, hanem a drogok hatásának elviselése is meghaladja a képességeidet.


Mégis, mi lesz a következő dolog, amit kipróbálsz?

2017. júl. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2017. júl. 22. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!