Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ilyenek a barátok? Elég egy...

Ilyenek a barátok? Elég egy kamu és kész?

Figyelt kérdés
Namost, azt állítja 1-2 ember, hogy feltörtem az egyik oszttárs msnkjét. Erre a többi, akikkel aránylag jó kapcsolatom volt, trágár szavakkal illettek, gúnyolódtak, ordibáltak. Érveket nem hallgattak meg. Meg amit egy iskolán kívülinek elmondok, hogy lehet, hogy másnap az osztályban visszahallom ugyanazt?
2010. máj. 22. 16:01
 1/2 Ammarilys ***** válasza:

mért állitják azt?egyáltalán honnan veszik??

hát amugy nemtudom,olyannak mondj el dolgokat,akibe tényleg bízol.

2010. máj. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 senior24 válasza:
Na most nem akarok általánositani(tehát tisztelet a kivételnek!),de rengeteg embernél azt látom és tapasztalom,hogy elég a szomszéd pletykája és másnap már vagy szoba sem állnak veled vagy éreztetik veled h meg van rolad a véleményük!Én sosem értettem h miért és nem is fogom és nem is akarom,hogy miért van az,hogy ilyen könnyen megvezethetöek az emberek,miért lehet ennyire könnyen bemesélni nekik valamit,ráadásul olyanoknak is,akik ismernek 1000 éve és tudják h milyen vagy.Na most lehet azzal a szöveggel jönni,h egy embert sosem lehet teljesen kiismerni,de misztikus módon meg sem hallgatják az embert,nem is kell nekik bizonyíték sem,nem is kérdezik meg a másik felet,h "te ezt meg azt hallottam rolad,ez tényleg igaz vagy csak pletyka?" semmi! egyszerüen csak nem köszönnek neked,nem kiváncsiak rád stb.???????Mi van?Ennyire ostobák lennének az emberek?Egy 6 éves kislány előbb jár utána h igaz e vagy sem.A helyzet az h elég sokszor el lehet mondani h egy kisgyerekben több erkölcsiség és intelligencia szorul mint néhány felnöttbe.Hiába igaz az állitás,h az embert nert nem a kora teszi felnőtté!!!A másik amit birok amikor csak ugy megsértődnek rád amikor az ég adta világon semmi rosszat nem mondasz nekik mégis megsértödnek és nem állnak szoba veled!!ÉS egyre több ilyen van.Annyi de annyi a sz'rkeverő ember és az emberek könnyen megvezethetőek.Sokszor rossz nézni és csak felhuz h ennyire buta felnöttek vannak és nem kevés,és ennél még szánalmasabbak is vannak!Nagy tele lehet mesélni az emberek fejét!!
2014. máj. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!