Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem várom a sulit?

Miért nem várom a sulit?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen szeretek tanulni, meg minden, de az osztálytársaim ezt eléggé elnyomják. Már most teljesen görcsben vagyok az 'iskola' szó hallatán. Egyszerűen nem szeretem az osztályom és a velük eltöltött időt sem. Ha iskolai program van, mindenki hülyül, nekem meg èg a pofám miattuk. Valaki lenne kedves segíteni ebben a problémában. Előre köszönöm a válaszokat! :)

2017. júl. 25. 00:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Azért mert neked nem felel meg az a közösség. Ha nem akarsz még pár évig viszolyogni, akkor jobb ha már most átmész egy másik osztályba. Hidd el, időt és energiát takarítasz meg.
2017. júl. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Másik osztályt nem tudok válltani. Márcsak 2 évet kell kibírnom ezekkel a nyomorékokkal, de úgy érzem, bele fogok rokkani... :(
2017. júl. 25. 00:57
 3/9 anonim ***** válasza:
Most pihenj, olvass sokat, rajzolj. És ha elkezdődik az iskola, akkor is, csak még tanulj is. Tanulsz valamilyen hangszeren? menekülj ezekbe - ez olyan menekülés, ami még később hasznodra váhat.
2017. júl. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*válhat
2017. júl. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerezz barátokat innen akkor pl, az osztályodat meg sz@rd le nagy ívben. Melyik városban tanulsz? :)
2017. júl. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én is teljesen ugyanígy vagyok. A sok idióta röhög meg üvöltözik az órán, én meg nem tudok tanulni. A legtöbbnek már volt balhéja (lopás, belehugyozott a szalagavatós pohárba stb.) Természetesen nem rúgják ki őket, mert anyu-apu bevásárolta őket a suliba :D Ja, nem egy harmadrangú rézbőrüekkel teli iskoláról van szó. Ez egy "elith gimnázium". Nekem hál isten ez lesz az utolsó évem. (8 osztályos gimi, úgyhogy még lenne +4 év, de elhúzok innét a p*tsába.)
2017. júl. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
3.válaszoló, egy budapesti általános iskolába járok,azon belül is a retardált osztályra
2017. júl. 25. 19:02
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, de jó neked. Viszont átérzem abban az értelemben, amit leírtál
2017. júl. 25. 19:03
 9/9 A kérdező kommentje:
2.válaszoló, nem, nem játszom egy hangszeren sem. Olvasni olvasok, csak ott bent egyszerűen nem lehet még tanulni sem!
2017. júl. 25. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!