Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem várom ennyire a...

Miért nem várom ennyire a sulit, és nem szeretnék sehova se menni?

Figyelt kérdés

Annyira nem várom a sulit, és ahogy nézem a dátumot, egyre közelebb van a szeptember.

Nem vagyok az a "tipikus" mai fiatal, aki szeret elmenni táborba az osztállyal, osztálykirándulásra, és nagyon várja.

Én sose szerettem az osztálykirándulást, nem tudok aludni, se jól érezni magam. Annyira kihagynám az osztálykirándulást, és ezeket a programokat. Egyszerűen nem érdekel, aludni alszom vagy 1 órát összesen. Sosem éreztem jól magam, mert az osztályom is elég érdekes.

Nem azt mondom, hogy rosszak. Nagy a sznobizmus. Főleg, hogy egyik osztálytársam lefizette az osztályfőnököt, hogy ötöst kapjon. Mikor csak közepesre állt. Így el lehet intézni mindent?


Azt szeretném, hogy olyan suliba járjak, ahol mindenki normális, így tudnék tanulni, nem lenne mindenki egy "dicsekedő" +menő vagyok". Nem azt mondom, hogy nincsenek barátaim, és visszahúzódó vagyok, hanem egyszerűen nem érzem jól magam az ilyen közös programokon, így tanulni se szeretek már.


Ezért nem várom egyáltalán a sulit, és egyre közelebb van a szeptember. Mit tegyek? Létezik egyáltalán olyan suli ahol csak normálisak vannak, akik ugyanúgy tanulnak, és kerülnek valahova az életben. A háromnegyed osztályról el nem tudnám képzelni, hogy lesz belőlük valami.


Tudnátok segíteni?

16/F


2015. aug. 17. 23:32
 1/2 anonim válasza:
Hát lényegében hasonlítasz rám,és se szerettem elsőként még rég az 5.-ik osztályt.Azonban meg ismerkedtem jobban velük és volt két ember akivel jól kijöttem.Végül a két legjobb barátaim lettek.Én se szeretettem az iskolát,de végül 3-ik tanuló lettem.Ez arra hozza fel a figyelmedet,hogy ne kényszerből menj iskolába,ha nem azért,mert vannak barátaid akikkel élvezed is.Nekem valósággal rosszúl eset amikor abba hagytam ott az iskolát.Bocsi ezért,de azt mondom,hogy szerez ott is barátokat és használd ki minden alkalmat pl. lyúkas órán mi rebgeteget hülyéskedtünk vagy beszéltünk,akár egy filmről
2015. aug. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbálj nem foglalkozni a hülyékkel! A barátaiddal viszont annál inkább! Fogd fel úgy, hogy csak a barátaid az osztályod, a többiek csak háttérzaj! :)
2015. aug. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!