Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érezni fogja, hogy még nem...

Érezni fogja, hogy még nem csókolóztam?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és még nem csókolóztam. Holnap lesz egy 22 éves sráccal randim, és ha meg akar majd csókolni, lehetséges, hogy észre fogja venni rajtam, a "technikámon", hogy még soha nem csináltam?
2017. júl. 28. 00:04
 1/5 anonim válasza:
Meglehet , de légy magabiztos es nem lesz baj. :) ha esetleg rákerdez és kellemetlenül érzed magad füllents egy kicsit. Egyébként lehet, hogy imponál is neki, hogy őt tiszteled meg az első csókoddal ;)
2017. júl. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű, hogyha az első randin meg akar csókolni, akkor te majd nem engeded meg neki.
2017. júl. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
A gyakorlatlanság többnyire csak a nőket zavarja. Egy normális srác még örül is neki, hogy ő az 1. nálad.
2017. júl. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Azt hittem ez durva, hogy még 18 évesen nem csókolóztam, és furcsa ezt hallani hogy akár még örülhet is neki. Én azt hittem, hogyha egy srác megtudja hogy egy lány még nem csókolózott, azt fogja gondolni, hogy senkinek nem kellett még, nem elég szexi, stb, és hogy emiatt nem fogja annyira vonzani.
2017. júl. 28. 12:17
 5/5 anonim válasza:
Nem, a férfiak a szépséged és a kisugárzásod miatt fognak hozzád vonzódni.
2017. júl. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!