Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

A lakás lakói mind alukálnak. Egyedűl én vagyok még ébren. Keveseb mint egy órája furcsa zajokat hallottam a szobám kinyitott ablakának a túlsó oldaláról. Kicsit tényleg viccesnek hangzik, de valakinek a telefonja hallatszódott meg...Üzenet értesítés. Ezután hosszas járkálást hallottam, gondolom rájött a hüly.e, hogy elfelejtette kikapcsolni a telefonját, ezzel magára vonta a figyelmemet. (Ki gondolta volna, hogy már egy nyitott ablak is odavonza a kártevőket. Pont az én nyitott ablakomnál szerett volna nézelődni a fogtündér). Hosszadalmas botladozás után elment.... vagy mégsem? Nem ám, ő még úgy gondolta, hogy kétszer körbejárja a teraszt és aztán távozik, mert ugye ezzel nem kelt zajt,nem ám. Meg,ugye megvan a napi torna is. A dràga betörőnk nem volt egyedűl. Volt bizony egy tàrsa, aki zseblámpával/telefonjával picit messzebb ülve világított neki, vagy inkább rám, mivel csak kinéztem az ablakon, hogy mi történik, ki az a balf.asz aki bekapcsolt telefonnal jön rabolni, és hirtelen reflektorfény csap az arcomba. A kis drága barátja pont a szemembe világított. Nem nagyon ijedhetett meg, mert csak ott ült egy helyben és kész, nem nagyon érdekelte, hogy bizony meglátták őt, de valószínüleg ő is elment mint a haverja. Az igazság az, hogy félek kinézni mégegyszer, hogy megbizonyosodjak az eltávozásukról. Lehet következöre nem reflektorfény, hanem egy balta fog landolni az arcomban. A kerdéseim a következők,

1. Hívjam a rendőrséget?

2. Keltsem fel anyukámat, hogy ő rendezkedjen?

3. Tegyük fel, hogy már nincs veszély. Lefekszek és holnap mindenről beszámolok anyukámnak ?

(14/F.) Előre is köszönöm a segítséget. Lehetőleg minél hamarabb, ha lehet. Ha tudtok jobb megoldást kerlek írjatok le.



#rendőrség #lopás #betörés #többet ki nem nyitom az ablakot #40 celsius ban sem.
2017. júl. 28. 00:28
 1/6 A kérdező kommentje:
Az utca ajtó be volt zárva. Igaz, nem kulcsra.
2017. júl. 28. 00:37
 2/6 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem megemlíteni. Az ablakom az utcafelőli részre tekint.
2017. júl. 28. 00:44
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Figyeld őket amíg el nem mennek. Ha bejutott azonnal 107-et hívni, nem 112 mert amíg az kapcsol addig 5x is agyoncsapnak.

Ha elmennek akció nélkül, reggel számolj be a szülőknek a dologról, ha tudsz csinálj paparazzi fotókat.

2017. júl. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mestertolvajok
2017. júl. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sztem a reszkessetek betörőkben lévő rablóktól vettek ezek leckéket.
2017. júl. 28. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem történt baj,lefúhták az akciót. Elmondtam a szüleimnek, hogy mi történt, de nem hittek nekem. Azt mondták, hogy csak képzelődtem. 😑
2017. júl. 28. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!