Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá anyumat, hogy...

Hogy vegyem rá anyumat, hogy vegyek saját dolgokat a pénzemből?

Figyelt kérdés

Lehet ez hülyén hangzik, viszont ez tényleg igaz. Annyi a dolog, hogy ballagásra kaptam 130 ezer ftot, és eddig 60-at elköltöttem belőle, és hát anyum már nem engedi, hogy vegyek valamit is, mert ő annyira rámerőlteti, hogy ruhákat veszünk meg ilyesmi..


De nekem van elég.. nem kell olyan nagyon sok ruha, saját pénzem.. Egy 20-ast költenék el belőle és még úgy is maradna sok ruhára, de ő nem engedi..


Hogy vehetném rá?


Elég idegesítő, hogy saját pénzemet nem költhetem el..

Egyébként egy digitalizáló rajztáblát vennék, mert ugye animálok, és azzal pedig jobban menne.



2017. júl. 30. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Általános iskolából ballagtál? Lehet úgy gondolják hogy nem tudod kezelni még a pénzt, ha eddig számukra "hülyeségeket" vettél belőle. Bár neked ajándékozták és az a "te" pénzed, valójában azért más dolgozott meg és lehet nem akarják azt a látszatot kelteni hogy kidobták azt a semmiért.


Ha itt tudsz érvelni hogy a hobbidra költenéd a pénzt, próbáld meg náluk is ezt az érvelést előhozni.

2017. júl. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát néhány játékot vettem belőle ami hülyeség, de mondtam hogy csak néhányat fogok venni. Ha szóvá tenném neki az animálást meg azt is hülyeségnek nézné ....
2017. júl. 30. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!