Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti miből mennyit vettetek,...

Ti miből mennyit vettetek, mikor kezdtétek a gimit?

Figyelt kérdés

Tollak, füzetek, esetleg ceruzák, radír, stb...

Milyen táskátok volt? Tolltartó? Maradt a tavalyi, vagy újat vettetek?


Mintás füzeteket vettetek, vagy simát? A simát díszítettétek, vagy úgy hagytátok?


2017. júl. 31. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:

ennyire unatkozol??


ha jó állapotban van a táska, tolltartó, nem kell új, csak mosd ki. ne szórd fölöslegesen a szüleid pénzét.


vegyél 3 tollat, 2 rotringot heggyel, 1 radírt (vagy 1 csomagot), 3 rajzceruzát különböző keménységűt.

füzet tökéletesen megfelel a célnak a sima külsejű... annyi füzetem volt, ahány tantárgy volt. matekra és fizikára volt négyzethálós, kémiára simát kértek.

2017. júl. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én személy szerint füzetekből amennyi tantárgyam volt + 4-5. Gimnáziumban nem nagyon használtok már ceruzát, szóval 1-2. Radír szintén. A legkényelmesebb a hátizsák, az oldaltáskáktól fájni fog egy idő után a vállad. A füzeted mintája pedig teljesen mindegy, amelyik neked jobban tetszik.
2017. júl. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Anyukámék vettek nekem 3 kék tollat, egy pirosat egy zöldet és egy feketét, két rotringot és egy radírt, valamint három szövegkiemelőt és egy hibajavítót. H valamit elhagytam vagy kifogyott pótoltuk természetesen.


Tolltartómat nagynéném varrta,egyedi munka és imádom, még most is ezt használom pedig már nemcsak a gimit de az egyetemet is elvégeztem:-)


A táskám egy nagyobb méretű fekete bőr hátitáska volt.


Sima spirálfüzeteket vettünk, minden tárgyra egyet, plusz még egy kisalakú szótárfüzetet és egy bőr határidőnaplót. Nem díszítettem a füzetet semmivel, vagyis év közben unalmamban kidekorálgattam:-D

2017. júl. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem unatkozom, csak izgulok :)
2017. júl. 31. 17:11
 5/5 A kérdező kommentje:
Hármas: én is mindig ezt csináltam :D vagy a matek füzetemre csoki papírokat ragasztottam. A többire firkáltam
2017. júl. 31. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!