Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miert van ez? Tobb lent👇

Miert van ez? Tobb lent👇

Figyelt kérdés

Fuveztem es nem birtam mozogni homalyosan lattam. De az egeszbe az a legdurvabb (szerintem) hogy ugy emlekeztem mint ha elotte megalmodtam volna hogy hogy fogok meghallni es most minden ugy tortent. Es amikor fekudtem emlekeztem hogy ugy volt az almomba hogy most megfordulok a masik oldalra. Es tenyleg csak az tunt az egyetlen megoldasnak meg kenyszeritest ereztem hogy tenyleg megforduljak. Nagyon fura volt. Es minden ugy tortent percrol percre mint ahogy elotte megalmodtam. Tenyleg ez a fű hatasa??

30/f

Oltogatok, beszologatok kimeljenek!



2017. aug. 4. 22:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Olvasd el kérlek, nem oltogatlak. A marihuana egy tudatmódosító szer, és mint a neve is mutatja, módosítani tudja az agyműködést. Márpedig az agy érzékeny jószág, és képes furcsa dolgokat bedobni. Nézd meg a Numb című filmet. Magyarul Fapofa néven van, Matthew Perry játszik benne. Egy kicsit túlszívja magát, mire elkezdi kívülről látni saját magát. Tudom ez milyen, mert nekem is volt. Deperszonalizációnak hívják és cseppet sem szórakoztató. A filmben a csávó így maradt. Én szerencsére nem. Szóval ha nem szereted az efféle érzékcsalódásokat, akkor szerintem ne füvezz. A döntés a tiéd.
2017. aug. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez egy érdekes dolog. Én is olvastam ilyenről. De 7 év alatt soha nem tapasztaltam ilyet, és ismerősöktől se hallottam volna. Azt hogy ilyen a hatása, azzal úgy értenék egyet, hogy ilyen IS, lehet a hatása ritka esetekben.

Egyébként szerintem ne próbáld ki mégegyszer ha ilyet hoz elő!

2017. aug. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!