Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Félek a középsulitól, mit tegyek?

Félek a középsulitól, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Általánosban,azaz 8.évben kiközösítettek,és ez engem lelkileg nagyon lerombolt. Most azon gondolkozom,hogy elkezdjem-e a középsulit,vagy ne? 2 hét van,és nem tudok aludni,mert azon kattog az agyam,hogy mi van ha kiközösítenek. Valaki segítsen! F/16
2017. aug. 11. 07:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Próbáld átállítani az agyad arra hogy egy új iskolában mindenki "tiszta" lappal indul és nem ismerik egymást az emberek (iskola előtti tábor amúgy már alkalmas arra hogy az ott lévők hamarabb szerezzenek közösségi élményt és alakítsanak ki osztályon belüli kapcsolatokat vagy akár klikkeket).


Az a baj a negatív hozzáállással, hogy akár ártalmatlan dolgokban is rossz jeleket és jelentést látsz bele, és saját magad húzod ki a közösségi-társalkodási dolgokból. Ami viszont elősegíti hogy eltávolodj a többiektől csak amiatt mert alárendeled magad hogy biztos meg fog történni.


Bár én régen jártam már iskolába, de szerintem kétféle véglet van amit nem szeret a többség: ha valaki túl sok vagy túl kevés. Nem kell előadni a helyi menő csávót sem, meg kukán ülni sem egész nap.

2017. aug. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval mindenki tiszta lappal indul

Te is

Senki nem ismer senkit

Szerezz barátokat nem fognak kiközösíteni

Gondolkodj pozitívan

Minden rendben lesz

És lesz egy csomó barátod

2017. aug. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!