Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tennétek? Sürgős (öngyilko...

Mit tennétek? Sürgős (öngyilkosság) többi lent

Figyelt kérdés

Tegyük fel a következő dolgokat:

1: mindig is ki voltál közösítve, barátokra még csak gondolni sem tudtál gondolni, emiatt évente új isolába jártál

2: 9 éves korodban az anyukád elhagy 1 évre, kimegy németo.-ba, majd kivisz -ezalatt te bíztál benne, nem haragudtál rá, tisztaszívből szeretted-

3: ezalatt az egy év alatt voltál anyud addigi élettársának a szüleinél, utána a nagybátyádnál majd anyud VolT barátnőjénél, ahol vertek. Utána Egy átmeneti Otthonba kerülsz.

4. Kimentél Németo.-ba, 2 év után az anyukád lemond rólad,

5. A nagybátyád (ugyanaz) "örökbefogad" [családbafogadó gyám]

6: Most a nagybátyád a felesége, és a magatartásod miatt akarnak téged egy Gyerekotthonba mennél. Nem átmenetibe, hanem oda ahol már állami gondozott leszel...


UI.:Elnézést a helyesírási hibákért, és válaszaitokat előre is köszönöm.



2017. aug. 19. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Átállnék a sötét oldalra.
2017. aug. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nem tudom átélni teljesen a helyzeted. Bár elképzelni el tudom.

Így kívülállóként, öngyilkos nem lennék az biztos. Szerintem az otthont választanám. Ha meg nem érzem ott jól magam, arra akkor is ráérek agyalni, hogy mi legyen.

2017. aug. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!