Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért gondolják az emberek...

Miért gondolják az emberek azt, hogy gyermektelen nőként értéktelenebb vagyok, mint az akinek van gyereke? 47 éves nő vagyok.

Figyelt kérdés
2017. aug. 21. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen mintával végezted a közvéleménykutatást? Részleteznéd az eredményt?
2017. aug. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
Azért gondolják így,mert akiről tudják,hogy van gyereke,arról azt a következtetést vonják le,hogy törődő,gondoskodó és figyelmes ember.És ha az emberek még csak nem is ismernek,úgy gondolják,hogy önző vagy.Persze ez nem jelenti azt,hogy az vagy,csak előítéletesek.Na meg a legtöbb embernek van ennyi idősen gyereke,és a társadalom alapból letaszítja azt,aki kicsit másabb.
2017. aug. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47 évesen még nem jöttél rá, hogy pont le kéne szarnod, mit gondolnak "a zemberek"? Nem az ő életüket éled hanem a sajátodat.
2017. aug. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Te gondolod, hogy Ök gondolják!
2017. aug. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A kérdésedre a válasz: azért, mert nem ismerik a mintakövető szót. Te nem vagy mintakövető/nem felelsz meg a ki nem mondott társadalmi elvárásoknak, ezért a többség, az önmagukat "normálisnak" tartó massza tagjai úgy érzik, h értéktelennek címkézhetnek.


Miért nincs?

2017. aug. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Szabó Szabolcs 73 ***** válasza:
Talàn nem az a baj hogy nincs gyereked, hanem inkàbb az hogy önismereti problèmàid vannak, esetleg valami kissebbsègi komplexusod. Nekem pèldàul sosem jutott eszembe hogy èrtèktelenebbnek tartsak egy embert csak azèrt mer nincs gyereke. Lehet hogy nem is az emberek gondoljàk ezt, hanem te magadròl ?
2017. aug. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!