Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nehéz átmenni a pótvizsgán?

Nehéz átmenni a pótvizsgán?

Figyelt kérdés
Túl sokat hiányoztam a suliból,azaz meglett a 250 óra hiányzásom és pótvizsgát kell tennem matekból és franciából. A matektól nem félek,mert heti kétszer háromszor jártam tanárhoz. De a franciától tartok,mindkettőből írásbeli lesz csak. A franciát az időm tartja és elmondta hogy kb mik lesznek benne. Készültem arra is valamelyen szinten de nem tudom hogy elég volt e. És félek hogy megbukok. Valakinek van valamilyen tapasztalata pótvizsga kapcsán?
2017. aug. 27. 18:28
 1/4 A kérdező kommentje:
Az ofőm, bocsi csak átjavitja a telefon a szavakat.
2017. aug. 27. 18:30
 2/4 anonim válasza:
Nekem is holnap lesz a potvizsgam. Ha tisztességesen átnézted akkor nem lesz gond. Ha meg nem akkor meg legalább egy kettest csak össze tudsz hozni. Ilyenkor a tanárok általában elnézőbbek es nem arra fognak menni, hogy megbukj. Legalábbis en így tudom
2017. aug. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Franciából meghúztak. Pedig még az ofőm is volt. Most nem mehetek 12.be.
2017. aug. 29. 21:11
 4/4 anonim válasza:
Uhh. Sajnálom :/
2017. aug. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!