Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az normális ha 17 évesen...

Az normális ha 17 évesen képes vagyok hétvégén akár 14 órát is aludni?

Figyelt kérdés
Az alvásigényem nagyon nagy, általában 10 óra alvás után szoktam magamtol felébredni, de van az is, hogy 12 óra után is úgy vagyok fenn, hogy alig vagyok magamnál,eszem és képes vagyok még aludni 2-4 órát is, szóval az se kizárt, hogy egy nap 16 órát is alszom, pedig nem végzek semmilyen fizikailag megterhelő munkát.
2017. szept. 3. 03:42
 1/2 anonim válasza:
Teljesen rendben van.A fizikai és mentális fejlődés nagy meló a szervezetnek ezêrt igényli a regenerálódást.Nem baj ha sokat alszol,csak ne maradj le emiatt jó dolgokról.Sajnos felnőtt fejjel már nem biztos hogy lesz alkalmad kipihenni magad,tehát mormotázz nyugodtan,nem lesz ez mindig így.
2017. szept. 3. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mennyit alszol átlagosan?

10 óra fölött már nem egészséges, valamennyire rövidíti az életet. Meg kellene vizsgáltatni magad, hogy minden hormon rendben van-e.

2017. szept. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!