Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Olyan munkahelyet ahova nem...

Olyan munkahelyet ahova nem voltam bejelentve, be lehet írni az önéletrajzba?

Figyelt kérdés

Egy elég menő munkahelyen dolgoztam, csak nem voltam bejelentve, bizonyos okok miatt ennek a munkának vége, és be lehet-e írni az önébe,ha nem is konkrét névvel,csak utalva rá

köszönöm


2017. szept. 6. 09:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Be.
2017. szept. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nyugodtan. Mindenki tisztában van vele, hogy sok helyen nem bejelentve dolgoznak az emberek. Ahová jelentkezel, ott pedig az számít, hogy milyen tapasztalatod van, mit dolgoztál, nem az, hogy be voltál-e jelentve.
2017. szept. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Saját felelősségre. :|

Ha letagadják akkor cumi... és ha kiderül,hogy "feketén dolgoztál".

Mert sajnos ez azt jelenti.

2017. szept. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én névvel is simán beírnám, ha valóban annyira jó név az adott szakmában. Nem szoktak utánanézni olyannak, hogy be voltál-e jelentve vagy sem, senkit nem érdekel.
2017. szept. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ezekszerint névvel is beirhatom?

A 3. Valaszadótól szeretném kérdezni hogy ha esetleg kiderulne hogy nem voltam bejelentve az az én hibám lenne? ???

Köszönöm szépen m😊

2017. szept. 6. 13:22
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy fizettél-e a be nem jelentett helyen szerzett jövedelmed után adót, járulékot?

Ha nem, azt a jogszabályok nem hibának nevezik.

2017. szept. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nyilván van abban igazság, amit az utolsó írt, de egyik munkahelyet sem érdekli és a munkahely nem az adóhatóság, tehát egyik munkahely sem fogja jelenteni, hogy na, ez a munkavállaló feketén dolgozott egyszer valamikor.

Amúgy természetesen névvel is be lehet írni.

2017. szept. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek 😊
2017. szept. 6. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!