Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van-e olyan lány aki szereti...

Van-e olyan lány aki szereti hallgatni párja szívdobogását, vagy ha az övét hallgatják? Ki az aki izgalmasnak is véli bizonyos szituációban?

Figyelt kérdés

Kiváncsi vagyok rajtam kívül ez kit hoz lázba. Illetve ha vagytok ezzel így, tudtára adjátok-e partnereteknek, vagy nem huzakodtok vele elő.


(nem én kérdeztem hasonló témában korábban)

(F)



#izgatás #pulzus #szívverés #szívdobogás #dobogás #hallgatni ahogy dobog #szívverését
2017. szept. 6. 12:10
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy rátaláltál. :-) Nem vagy egyedül ezzel az biztos.
2017. szept. 14. 15:56
 12/21 anonim válasza:
Mesélj erről pár dolgot. Mert hiába ír ide pár ember, semmi nem derül ki.
2017. szept. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
Mire vagy kíváncsi?
2017. szept. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
Nektek mi tetszik ebben a legjobban? Mit tegyen például a párotok?
2017. szept. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, 35 éves F vagyok, én fonendoszkóppal imádom hallgatni, nagyon izgalmas és erotikus dolog hallgatni a partner szívének minden apró rezdülését, pl. mikor megcsókolom vagy finoman izgatom a szíve fölött hallgatózva a fonendoszkóppal a fülemben és hallani hogy változik a szívritmusa az érintéseimtől, szerintem nagyon romantikus is. Szívesen beszélgetnék én is a hölgyekkel a témában, ritka dolog ez és legtöbbször nem pozitívak a reakciók a hölgypartnerek részéről én úgy látom sajnos, ezért örülök, hogy most végre lányokat is látok, akiket ez érdekel.
2017. szept. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Igazából nehéz megfogalmazni ennek a romantikáját, érzékiségét, inkább egy pár képpel illusztrálnám:


[link]


[link]


[link]


:)

2017. szept. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Talan az a felemelö benne hogy intim helyzet akár csak bújni, adott szituációban érezni a partner izgalmi állapotát aminek hallatán fokozodik a másik félben szintén, föleg ha hasonloan izgalmasnak éli meg ö is. Kicsit furcsa élvezet de valójában ártatalmatlan. Nem perverz legfeljebb különc. De szuper :D
2017. szept. 21. 00:05
 18/21 anonim válasza:
Szerintem izgató, imádom (L)
2017. dec. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Én is imádom. (F)
2017. dec. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Én folyton arról ábrándozom, hogy hallgatják, vizsgálják a szívemet szex előtt, közben és utána. Szóval elég izgalmasnak vélem "bizonyos szituációban". 31N
2017. dec. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!