Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak ÉN vagyok hülye vagy...

Csak ÉN vagyok hülye vagy tényleg ez a divat?

Figyelt kérdés

Bnőm lefeküdt a barátjával.13 évesen. Ismerősöm oszt társa szintén ennyi idős.Csak ő már terhes is.Én vagyok itt az egyetlen aki megörzi a hidegvérét és nem akar ágyba menni 13 évesen??Ez most valamiféle divat?

13/L


2010. máj. 26. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól teszed! Sajnos am ilyen idióta világban élünk.. 15/L
2010. máj. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen. Azt hiszik, ettől lesznek felnőttek, közben pedig annyi agyuk sincs, mint egy 5 évesnek.
2010. máj. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Járvány!!! Ne is siess! Jól teszed, hogy nem teszed! Majd büszke leszel magadra.
2010. máj. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A cigányok körében szégyen, ha 13 évesen nincs már 2 gyereke az embernek. jó, ez azért túlzás, de közel hozzánk lakik egy roma lány, aki 11 évesen(!) szült. na a lényeg, hogy egyáltalán nem divat, SZÉGYEN! ne szégyeld megőrizni még 18 éves korodig sem, sőt néhányan még 18 évesen sem elég érettek ehhez. nekem pl van 15 éves ismerősöm, aki kifejezetten tapasztalt a dologban és kifejezetten büszke rá. persze mindenki k*rvának tartja. én nem szégyellem, hogy szűz vagyok, az igaz, hogy nem is közlöm minden 2. emberrel, aki szembe jön velem, de tényleg ráérsz még!!!

16/L

2010. máj. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy egyedül. Én is 13 vagyok, és nagyon fel tud bosszantani, ha az ilyen ismerőseimre gondolok. Nem értem, mi hajtja őket erre. Jó, persze mindenki azt vallja magáról ebben a korban, hogy érettebb a koránál, ja és semmiképpen sem gyerek. Pedig habár én is 13 vagyok, tudom, hogy 13 évesen az ember még nagyon az élet elején van. Ha pedig ilyen hamar elrontja pl a terhességgel, annak következményei lehetnek. Az abortusz rettenetesen kockázatos, kihat az egész életre lelkileg(bár némelyeknél testileg is), és akármilyen kicsi az a gyermek, talán még csak borsószemnyi, akkor is élet van benne. Szerintem ez így is gyilkosság. Másoknak semmiképpen sem "sikerül be" a gyerek. A másik oldalról pedig azért elítélendő ez a viselkedés, mert a szüzesség sem egy elpazarolandó, eldobandó dolog. Az életben ha egyszer elveszted, többé nem kapod vissza. Azért kaptuk ezt az ajándékot, h kellő időben, egyetlen személynek adjuk:annak, aki meg is érdemli. Olyan megtisztelő lehet a férjednek, ha belegondolhat, h ő kapta meg azt, amit olyan sokáig tartogattál. Tehát tulajdonképpen neki tartogattad. Na persze azt ma már nem szabad mondani, h házasság előtt ne szexelj, de én akkor is ennek a híve vagyok.

Lehet, h most engem tartotok majd éretlennek, de ez az én véleményem...

2010. máj. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szerintem a vélemény amit mondtél kedves előző nagyon értelmes és logikus.Nemis 13 éves vélemény:D

te legalább valamivel fejlettebb vagy a korodnál.:)

És még azok akik szintén nem mennek ágyba egy szinte ismeretlennel 13 éves korban:)Fogjunk össze ezek ellen!:) Bár gondolom az ésszerű beszéd nem hatásos...:(

2010. máj. 27. 16:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát nem az, de azért jó tudni, h nem vagyok egyedül. És egyébként te is nagyon érettnek tűnsz. :D
2010. máj. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2010. máj. 29. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!