Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi ez a hülye divat, hogy...

Mi ez a hülye divat, hogy akármerre nézek, mindenhol fülhallgatóval járkálnak az emberek, kicsitől a nagyig mindenki?

Figyelt kérdés

Nem tudok úgy leülni a buszon, hogy ne lógjon ki a fülhallgató szára a fülükből, legyen szó bárkiről. Múltkor leültem egy négyes ülésre, hát a 3 másiknak mind ott volt a fülhallgató és bambán néztek maguk elé. Ennyire kell a zene az utcán, buszon, vonaton, mindenhol? Na jó, még a vonat talán, de amikor a zebránál azért állok, mert a gyalogos bamba képpel sétál át, mert nem figyel kifelé, csak a b@zi zenéjét hallgatja, az azért kicsit sok.

A legdurvább egy pici kislány volt, aki szintén fogott a kis kezében egy nem olcsó nokiát és benne a fülhallgatót, az anyukája meg fogta a kezét. Mi ment benne, talán oroszlánkirály? Az utcán, sétakor? Ennyire kell, tényleg?

Mostmár egyre több kisebb-nagyobb gyereket is látok, nem egyedi eset. A másik véglet meg egy idős néni volt, ő is ült a buszon, fülhallgatóval, ment a zene.

Mi van már? Az egyenrágózás korszaka lemúlt, most a zenetelefonok fülhallgatójáé jött el, vagy mi van?


2010. jún. 27. 19:26
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/94 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, az én fülemben is ott van a fülhallgató, mert én rádiót hallgatok a telefonon. Lévén, hogy itthon nincs se tévém, se rádióm, így marad a telefon, így legalább nem maradok le a hírekről. Amúgy meg kinek mi köze hozzá? Nem értem.
2010. jún. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/94 anonim ***** válasza:
27%

Igen így van.Most ez a időszak van.Pár év mulva jön más.Sokkall egyszerűbb banbán nézni maga elé fölhallgatóval a fülében, mint bárkire is figyelni.

Így tuti nem tudsz segítséget, útbaigazítást kérni, mert úgysem hallja.

2010. jún. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/94 anonim ***** válasza:
88%
A zene jó dolog. Megnyugtat, felpörget, és nem utolsó sorban nem unatkozol. Azért, mert te olyan savanyú vagy, hogy nem tudod értékelni, nem kell mindenki mást utálni.
2010. jún. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/94 anonim ***** válasza:
75%
én azokat csipázom akikből meg csak egész nap a polójukból a nyaknál log kifele a sok zsinor xD
2010. jún. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/94 anonim ***** válasza:
95%
Pontozz le, ha zavar, de én is szoktam fülhallgatóval a fülemben utazni. Persze csak olankor, ha egyedül vagyok, ha valakivel közösen megyünk valahová, inkább beszélgetünk. Miért zavar ez téged? Talán túl hangosan hallgatják? Ha igen, akkor megsúgom, engem is zavar, amikor leülök a buszon, és a mellettem ülő ember zenéjét jobban hallom, mint azt, ami az én lejátszómon megy. Ha túl hangosan hallgatja valaki, meg lehet kérni, hogy vegye lejjebb, vagy ha ezt nem akarod, arrébb lehet menni, ahol már nem hallatszik.
2010. jún. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/94 anonim ***** válasza:
22%
Sokan azt mondják, unatkoznak. Furcsák, szerintem az embernek még jót is tesz egy félóra a tömegközlekedésen, amikor a saját gondolataival foglalkozik. Nekem mindig az az érzésem, hogy ezek az emberek nem mernek szembenézni a gondolataikkal, vagy nincs is nekik.
2010. jún. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/94 anonim ***** válasza:
94%

Én is hallgatok zenét sétálás közben, de nem értem miért olyan meglepő, vagy megbotránkoztató ez Budapesten vagy más nagyobb városban. Rengeteg zenét hallgatok, egész nap, miért pont sétáláskor lenne ez baj?

Ennek ellenére mindig figyelem a forgalmat, és társaságban inkább beszélgetek, de egyedül....

Ha kirándulok akkor nem viszem magammal, de a belváros zajára nem vagyok kíváncsi!

2010. jún. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/94 anonim ***** válasza:
94%
Én qrva ideges szoktam lenni BKV-n a tömegben, a zene viszont megnyugtat. De hogy ez téged miért zavar???
2010. jún. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/94 anonim ***** válasza:
46%

Nos, nem is tudom. Engem is zavar néha, mert ha szeretnék valaki mellé leülni a buszon, akkor nem hallja, amikor megkérdezem, hogy szabad-e, mert fullon megy a zene. Amikor ismerősöm, barátnőm mellém ül és szeretnék beszélgetni vele, akkor nem tudok, mert zenét hallgat.

Nekem nincs mp3-am meg semmi ilyesmim, pedig szeretnék, de még arra sincs, szóval egyéni probléma.

De ha lenne, sem lenne mindig a fülemben, maximum nagyobb utazásokkor, mikor unatkozom.

2010. jún. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/94 anonim ***** válasza:
94%
Zenehallgatás közben nem lehet gondolkozni???
2010. jún. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!