Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak én lettem borzalmasan...

Csak én lettem borzalmasan szomorú ezen?

2017. szept. 22. 00:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
34%

Nagyon szomorú dolog ez :(

Egyik volt osztálytársnőm is hasonlóban halt meg fiatalon :(

2017. szept. 22. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
30%

Ajanlom, az összes embernek, aki ide jar siránkozni, hogy öngyilkos lesz.... olvassa csak el, és gondolkodjon el, hogy ez a kislány bizony BÁRMIT megtett volna azert, hogy éljen.

Amit a siránkozók el akarnak dobni...

2017. szept. 22. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
37%

Az élet rendje, hogy meghalunk, senki sem él örökké. Ha egy teljesen ismeretlen ember halála miatt borzalmas szomorúságot érzel, akkor túlérzékeny vagy, nem is kicsit: a világon millióan halnak meg, sokan jóval t obbet szenvedek, mint amit ép ésszel fel lehetne fogni.

A linkelt kérdés viszont kamu, csak provokálni akart vele a kérdező

2017. szept. 22. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Na elolvastam. És én nem szomorú, hanem végtelenül dühös vagyok miatta. Laborból mellrák? Első út mammográfia, uh. Legalább olvasott volna utána...


Azokat, akik valóban betegek, sajnálom.

2017. szept. 22. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Ezek szerint nem csak nekem tűnt fel, hogy nagyon gyenge kamu történet
2017. szept. 22. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%
Milyen lelkivilága lehet annak,aki ilyen kérdésekkel szórakozik?Ismertem embert,aki valóban rákos volt és bele is halt,nem volt túl vicces..
2017. szept. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Honnan tudjátok hogy kamu? Oké, a legtöbb rákos ember nem jár fel ide lelkifröccsöt, de attól még nem biztos hogy a sztori nem igaz!
2017. szept. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el, utolsó, és megerted. Valaki, aki fedezett már fel csomót a melleben -vagy bárhol máshol - azt tisztában van vele, hogy mi az első lépés és hogyan tovább. A labor mint a rosszindulatú daganat diagnosztizalasa pl nem ilyen. Háziorvos, aki előbb sebeszhez utal, az mammográfiat és ultrahangot kér, stb. Ráadásul el lett tulozva rendesen a történet az utolsó kommenttel: van egy név nélküli kérdező, akiről semmi de semmi személyes adat nem derül ki, erre az utolsó nevet ad neki és kiirja, hogy x napon meghalt. Nem gyanús?
2017. szept. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Jajj emlékszem!ezt még eljátszotta egyszer fél évvel korábban is akkor leukémiás volt ,és természetesen akkor is meghalt...
2017. szept. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
38%
Én pont amiatt is gondolom igaznak, hogy valaki ráismert és nevet irt. Meg jóhiszeműen gondolom, ezzel nem szórakoznak emberek :(
2017. szept. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!