Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 13 vagyok és szerintem fitymas...

13 vagyok és szerintem fitymaszűkületem van, hogy mondjam el?

Figyelt kérdés
Mikor hátrahúzom a bőrt nyugalmi/merev állapotban ott van a makkom mögött a bőr és olyan, mint egy gyűrű...ha merev állapotban húzom hátra akkor fáj is. Mint mondják szüleimnek? Mert anyával élek és vele jobban megértjük egymást, de apa meg kórházban dolgozik (fogalmam sincs hogy mit) és mégis csak férfi....Szerintetek kinek és hogy mondjam el?... félek, azt se akarom hogy bárki az iskolában megtudja, és ha műteni kell akkor ha hetkoznapra adnak időpontot akkor biztos megkérdezik hova megyek....vagy legalább a tanárok tudni fogják aztán azok meg pletykasak....
2017. okt. 1. 03:28
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és most váltottam iskolát, és nem épp megértőek, inkább bunkók velem....nem jó fej velem senki ilyen szamkivetett vagyok, ez csak meg ratenne egy lapáttal....
2017. okt. 1. 03:30
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia, ezen én is átestem :)


Először is, időzítsd a dolgot nyári szünetre, akkor a suliban nem kell senkinek megtudni. Ez nem egy sürgős eset, ráérsz júniusban is, csak tartsd tisztán.


Tudom hogy cikinek érzed, de a szüleid szeretnek és nem fognak ezért kinevetni vagy cikinek tartani. Ha anyukáddal élsz, úgyse fogod tudni előtte titokban tartani. Apukád viszont segíthet hogy diszkrétebben kezeljenek a kórházban.


A lényeg, hogy tudom hogy cikinek érzed, de ez egy elég gyakori probléma, az orvos csak ásítani fog, senki nem fog furán nézni rád, olyan vagy az urológusnak mint egy fogorvosnak a lyukas fog. A műtétet is ott helyben végzik el a rendelőjében, nem tolnak be a műtöbe egy nagy csapat társaságában. A te eseted még épp csak kezdetinek tűnik, szóval nem is lesz valószínűleg semmilyen komoly beavatkozás.

2017. okt. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszi! :)
2017. okt. 1. 08:38
 4/5 anonim válasza:
100%

Viszont ne várj vele sokat mert iszonyuan tud fájni...

Van ennél rosszabb is.

Szóval nyugodtan ultesd le a szüleidet hogy beszélni szeretnél velük...

Hidd el ők az egyetlenek akik segíteni tudnak

14/F

2017. okt. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindkét helyzetben hátra tudod húzni -> úgy 99% hogy nincs szükség semmilyen műtétre. Húzogasd hátra (eleve minden fürdéskor meg kéne mosni vízzel alatta), és jobb lesz.
2017. okt. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!