Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem értem a mostani osztálytár...

Nem értem a mostani osztálytársaimat. Amugy fiú vagyok 13. Állandóan piszkálnak?!

Figyelt kérdés
A suliba csak azért piszkálnak mert kicsit más vagyok. Nem a fiúkkal haverkodom és ezt a többi gyerek úgy értelmezi hogy b*zi vagyok. De nem is. Sőt...... De nem értem mért kell szekálni valakit aki kicsit más mint a többi. A tanáraim se a leg kedvesebbek. És ez már kiakasztó. Valaki tanácsoljon valamit. 7.-es vagyok és még 1 évet meg a mostanit ki kell birnom. Gondolkodtam hogy átmegyek hites iskolába de a szüleim nem engednek. Ma meg kötelező sport szakkör volt utána átöltöztem és bementem az osztályba és szekaltak h én ilyen vok meg olyan meg mittom én. És nagyon kiakkadtam. Nem szóltam semmit. De utána mentem a buszra és az egyik (szegény de rohadt nagyképű) osztálytársam leköpött meg vami levelet szort rám. Pedig én mindenkivel kedves vagyok. Mivel 5ös tanuló vagyok azzal is szekálnak jogy micsoda stréber vok meg ilyenek. A szüleim nagyon megértenek de azt mondjak ki kell birnom mar ezt a 2 évet. Amugy ruhaim meg öltözködésem normalis. Markas cuccaim vannak. És még is piszkálnak. Segítsetek!??

2017. okt. 10. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Fogjál ki egy lányt és smárolj vele hagy lássák, így az irigység üti az egészet!

Az én időmben ugyan így volt egyel felettem, azt is feszt szekálták.

Aki más, pl, egy meleg vagy ts tökmindegy, azt ha látják rajta arra sajna nagyon rá tudnak szállni.

2017. okt. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
amúgy meg ha nehéz is de arra az egy évre változtassál magadon, légy fiú ahogy az illik, ezzel enyhíthetsz rajta, így könnyebb lesz kibírni is, elbeszélgethetsz velük hogy szerintetek miben kéne változnom? voltoznod! És arra az időre változtass, más ötletem nincs.
2017. okt. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én speciel fognám azt, aki a legjobban szekál, és kiverném a fogait, vagy jól megrugdosnám. Oszt utána a többiek is meggondolnák, hogy érdemes-e velem kekeckedni. Pedig én lány vagyok, de gyerekkoromban simán megvertem a legrosszabb fiúkat is. Legyél férfi és állj ki magadért, ezt még egy b...zi is megtehetné, hát akkor te is.
2017. okt. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát 3-mas nem úgy néz ki hogy te egy lány lennél, de persze vannak olyanok is.

A kérdező egyéniségéből tovább gondolva egy ilyen szitu nem fog menni.

2017. okt. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Volt csajom csokolóztam vele. Utana meg azzal piszkaltak h lezbi a lány. Mert mindig azt mondjak h lány vok és szoval. De az egyik feltekeny volt a fiu de hat csak ennyi
2017. okt. 25. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!