Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet valamilyen problémám ebből?

Lehet valamilyen problémám ebből?

Figyelt kérdés

Máma egy 13 eves lány irt nekem hogy küldjek a bankszámlájára 40€ ot szexert. Én hülyét csináltam belőle nem gondoltam azt komolyan hogy lefekszek vele, hisz csak 13 éves. Aztán azt mondta hogy nem hisz nekem, hogy hülyét csinálok belőle úgy mint a többi fiú. A fotomat feltette pokecra, fbre, és Instagramra hogy csak hülyét csinálok mindenkiből. Lehet belőle valamilyen problémám? Hisz ő ajánlotta a szexet én nem mentem bele, vagyis nem találkoztunk.


Depresszióban vagyok kérlek segitsetek hogy mit csináljak. Nagyon felek. Istenem kérlek segíts és ments meg a bajtol. Nagyon felek


2017. okt. 14. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt már ki is zárhatod hogy egy 13 éves lányról volt szó, egyszerű csalók vertek át valószínűleg egy kamu profillal. Mivel a fizetésre nem tudtak rávenni, ezért megpróbálnak megzsarolni téged. Ne foglalkozz vele, hiszen te bizonyítani tudod az igazad. Az pedig ne érdekeljen hogy egy vadidegen (ráadásul a neten) mit gondol rólad, mert nem lehet 8 milliárd embernek megfelelni és tetszeni.


Ha belementél volna akkor viszont még több pénzzel zsarolnának, hiszen akkor nekik lenne bizonyítékuk hogy fizettél volna egy olyan aktusért ami büntetendő.

2017. okt. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nem találkoztam vele se semmi, csak a netre feltette hogy OJEBAVA, PODVODNIK. Csak ennyit
2017. okt. 14. 16:08
 3/4 A kérdező kommentje:
Mibe mentem volna bele?
2017. okt. 14. 16:09
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon felek
2017. okt. 15. 06:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!