Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha van valamilyen lappangò...

Ha van valamilyen lappangò pazichés problémám és tegnap téptem, az kihozhat naálam pl paranoiát, véglegesen is?

Figyelt kérdés

Már kb. 3 éve nem szívtam és akkor se sűrűn, nagyon ritkán, kb. évente-fél évente, ütősebb bulikban csak.Eddig nem volt rossz élmény, sokat nevettem, stb. Vannak lelki problémáim, de régen is voltak, szorongás , stb. A tegnapi alkalommal, egy teljesen idegen kõrnyezetben tõrtént, lehet hogy ez is rossz hatással volt rám, de még arra is gondoltam, hogy a cucc nem volt teljesen megbìzható..

Borzalmas volt, beparáztam, hogy már meghaltam vagy agykárosodásom lett, csak én nem tudok róla...Az álom az álomban szituációhoz tudnám hasonlìtani, amiből nem tudsz felébredni vagy nem is tudom...

Előre is kõszõnõm.


2017. aug. 6. 21:38
 1/2 anonim válasza:
Valószínűnek tartom, hogy nem volt teljesen megbízható a cucc. Esetleg másnak is lett baja tőle?
2017. aug. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Nem, másnak nem volt tőle baja...

2017. aug. 7. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!