Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kezd lenni valamilyen pszichés...

Kezd lenni valamilyen pszichés problémám tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Ha ki megyek az utcára és sok embert meg látok vagy buszon ülök,sétálok az utcán, haverommal vagyok kint de ő számomra új emberekkel össze fut, rám tőr egy érzés hogy mért néznek az emberek engem és mindenki engem nézz, és ki mit gondolhat rólam akik engem látnak, és egyáltalán mért néznek, és ez mind zavar engem. Elkezdek ideges lenni feszült, és szorongás tőr rám hogy néznek az emberek hogy észrevesznek hogy látnak és mimnél többen vannak annál jobban feszültebb vagyok és szorongok.

Ez mi? És mit tehetek ez ellen?


26/N



2017. aug. 17. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Szorongás, ahogy írtad. Meg kéne tudnod az okát. Amúgy én sem vagyok valami jól, ha túl sok idegen ember van körülöttem.


L/19

2017. aug. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De nálam olyan súlyos már hogyha kilépek az utcára és látok embereket folyton az jár a fejemben mért néznek engem mit gondolhatnak rólam és ha rám néznek vajon meg jegyzik-e az arcomat és elkezdek ideges feszült lenni és légszomj kezd gyötörni :(
2017. aug. 17. 19:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez inkább akkor üldözési mánia, tényleg fordulj orvoshoz.
2017. aug. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!