Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Másfél éve koslat utánam a...

Másfél éve koslat utánam a biztonsági őr a C&A-ban. Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

Tavaly egyszer a C&A-ban nézelődtem, mikor észrevettem, hogy a biztonsági őr állandóan követ, ha megálltam, ő is megállt tőlem pár méterre, és onnan lesett. Először mondom biztos azt hiszi, hogy lopni akarok, és azért csinálja ezt, habár semmi okot nem adtam rá, hogy azt gondolja...

Azóta pár alkalommal jártam arra, de mindig ugyanezt játszotta el. Amikor bemegyek, általában a pénztárnál áll, de mikor meglát, rögtön utánam ered... Egyszer mikor kijöttem az üzletből, akkor még az ablakra is teljesen rá volt tapadva és lesett utánam... Komolyan mondom baromira ijesztő... Nem is mertem egy ideig arra menni...

Ma bemerészkedtem, mivel nem voltam ott már több hónapja, mondom biztos nem is emlékszik már rám. Hát sajnos de... Amint megismert, elkezdett követni. Bementem a próbafülkébe, amikor elhúztam a függönyt, még akkor is láttam, hogy néz... Mikor kijöttem, átmentem az üzlet túloldalára, ő természetesen egyből utánam. Mikor megálltam, megállt mellettem. Ma ekkor ránéztem és megkérdeztem tőle: van valami probléma? Ő csak lesett maga elé mozdulatlanul és nem szólt semmit. Próbáltam szóra bírni, mondtam neki, hogy nem normális amit csinál, de ő csak lesett maga elé...

Ma már végképp arra jutottam, hogy nem megyek oda többet, szabályosan rettegek tőle... A mai eset óta semmi életkedvem. Nem hagy nyugodni a dolog. Nem mehetek el szétnézni egy boltba? Nem értem miért csinálja ezt velem, semmi okot nem adtam rá...



2017. okt. 31. 15:48
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat, némelyiken jót nevettem. :) Ma azzal az elhatározással ébredtem, hogy szombaton visszamegyek és elmesélek mindent az üzletvezetőnek. Bár itthon azt mondják, hogy inkább hagyjam az egészet annyiban, felejtsem el. De már tényleg másfél éve húzódik az ügy...
2017. nov. 1. 08:56
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Legfeljebb annyit tehetsz, hogy nem mész oda vásárolni.

Az őrnek az a dolga, hogy figyelje a vásárlókat, azzal, hogy követ valaki az m~g messze nem zaklatás.

2017. nov. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha idegesít sétálgass össze vissza, majd megunja, én a spárban sétáltam fél órát aztán megunta az őr.
2017. nov. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Az a baj látom rajta, hogy élvezi a helyzetet... Valamilyen oknál fogva kipécézett magának... Nem is próbálja visszafogni magát, direkt csinálja...
2017. nov. 1. 09:05
 15/16 szántóvető ***** válasza:
és ez neked tetszik.nyilván nő vagy,az őr meg férfi.
2017. nov. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Én 27 éves nő vagyok, az őr pedig egy apám korú, 2 m magas kopaszodó behemót férfi. Semmi olyat nem találok a helyzetben, ami tetszene, inkább ijesztő az egész.
2017. nov. 1. 09:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!