Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Romantikus könyv E/1-ben...

Romantikus könyv E/1-ben akármi jöhet de a mai korban játszódjon. Tudtok ilyent?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat olvastam már és nem talàlok ujjat. Előre is köszi.

2017. nov. 5. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Sokat olvasol? Csak mert a helyesírásod elég gyatra ahhoz képest. Nem akarok beszólogatni, vannak emberek, akiknek ez nehéz, csak eléggé zavarja a szemet, hogy értelmetlenül rakod össze a mondatot.


Romantikus alatt sajna sok mindent lehet érteni: az egyszerű, szexről szóló gimis történeteket, és a többit, amiknek más jelentése is van. Én például az utóbbiakat kedvelem.

Nem vagyok benne biztos, hogy tetszeni fognak neked, de leírom a kedvenceim.


- Kiera Cass: Párválasztó sorozat


- Jennifer Niven: Veled minden hely ragyogó


(én a fiú főszereplővel hihetetlenül tudtam azonosulni, imádtam a személyiségét, és a borzalmas fordulat ellenére valahogy happy end - nek érződött az egész könyv)


- Gayle Forman: Ha maradnék


- Jandy Nelson: Neked adom a napot


(Személy szerint a nagybetűs KEDVENCEM)


- Rácz - Stefán Tibor: Fogadj el!


( kicsit különlegesebben van megoldva, mivel az egyik főszereplő E/1 - ben, a másik E/3 - ban mesél. Nem tudom miért fontos neked, hogy "én" mesélje a történetet, szerintem a profin megoldott E/3 - ak még jobbak is, de te tudod. Amúgy maga a könyv gimis történetnek indul, a vége viszont brutálisan valósághű. A romantikus szál inkább egy slash (meleg történet))


- Anna Todd: Miután


Ezt a könyvet én nem szeretem, sablonos szerintem, de neked talán tetszene. A stílusa eléggé élvezhető.



Egyenlőre ennyi jut eszembe, a többi kevencem vagy nem romantikus, vagy E/3 - as. De majd még lehet találok valamit. Én is várom a válaszokat, hátha írnak valami jót.


14/L

2017. nov. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
En ugy gondolom hogy a helyes irasommal semmi gond nincs.Igen sokat olvasok es mar irtam is magyar + angol nyelven is es eddig senki nem panaszkodott.Nem bunkozni akarok csak en ha valaszolok valakinek nem azzal kezdem hogy le fikazom azt h hogyan fogalmazott meg egy mondatot.Azert fontos hogy E/1-ben legyen irva mert en azokat szeretem az E/3-asak nem tetszenek nekem nem tudom miert.Koszonom amiket irtal meg nezem oket.Ja es a romantikust ugy ertettem hogy johet sima szerelmi hangulatu akar lehet 18+ is mindegy.A lenyeg a happy end? :)
2017. nov. 8. 14:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Én csak leírtam amit gondolok. Szerintem meg ezzel nincs semmi gond :)


Szívesen, ezek nekem a kevenceim. Viszont akkor lehet a Veled minden hely - et nem kéne olvasnod, mert bár én imádtam a végét, nagyon kükönleges, elvileg mégsem happy end.

2017. nov. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megnézem köszönöm :)
2017. nov. 10. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!