Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen az élet Szegeden?

Milyen az élet Szegeden?

Figyelt kérdés
Konkrétan előnyöket-hátrányokat szeretnék kérni közlekedésről,biztonságról,a szegedi életről, és hogy te miért szeretsz/miért nem szeretsz Szegeden élni.A következő 3 évemet szeretném vagy Szegeden, vagy Budapesten tölteni.Helyhez kötetlen munkám van, egyéni vállalkozó vagyok, magamnak dolgozok.Először Budapestre akartam menni, de ilyen albérlet árakkal, nekem egyszerüen nem éri meg, csak azért mert Budapest.Voltam párszor Szegeden, szép városnak tartom, ezért kérném véleményeteket.Köszönöm előre.

#élet #Szeged #szegedi élet #szegedi közösség
2017. nov. 5. 15:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Élöt.
2017. nov. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A tömegközlekedés jó, a város gazdagon be van hálózva villamos, busz és troli útvonalakkal. Az én tapasztalatom szerint autóval is jól járható, ha kicsit odafigyel az ember, könnyen el lehet kerülni a dugókat is.

Szerintem ez egy biztonságos város. Ritkán van az embernek szüksége a rendőrökre, mentőkre, tűzoltókra. Ha mégis, hamar megérkeznek.

Én szeretek szegeden élni. Mindig van valamilyen rendezvény vagy program, így nem válnak monotonná a napjaim és új embereket is megismerhetek.

Én csak bátorítani tudlak a Szegedre költözéssel kapcsolatban.

2017. nov. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!