Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jo az ha 14-16 evesnek neznek...

Jo az ha 14-16 evesnek neznek 21 helyett?

Figyelt kérdés
Bementem bankba es a no ra kerdezett hany eves vagyok, erre o azt mondta maximum 16-nak neztelek. Neha hatranynak erzem ezt... sot altalaban :/. Fogorvoshoz is ha megyek 18 alatti kedvezmeny akar adni... mert 14-16-nek nez xD. A gyogyszertarban 18 alatti gyogyszert akarnak adni :/. Szoval ez nem az az enyhe kisebb korunak nezes... Lehet azert van mert nem sminkelem magam? Es elmeletileg igy kene kineznie egy atlag 21 evesnek? Van aki azt mondja, hogy ugy nezek ki mint egy japan lany. Egy kicsit igen hazonlo a szemem hozzajuk meg igy alapbol a magassagom stb de ez is oka lehet? Mit tehetnek, hogy legalabb 18-nak nezzenek :/... egyetemen is vannak ilyen alairas cuccok es megkerdik, ha egyetemre jarok-e.... pedig harmadeves egyetemista vagyok.
2017. nov. 19. 14:58
 1/2 anonim válasza:
70%
Én is így vagyok vele. De inkább vagyok olyan aki fiatalabbnak néz ki mint aki idősebnek. Japán lányok aranyosak :) Engem 25 évesen néznek 18nak :D Kicsit sem zavar. Majd ha ez a jó tulajdonságunk megmarad akkor később csak hasznunkra válhat :D Szóval ezzel az egésszel nincs semmi baj. Nem kell görcsölni ilyen dolgokon
2017. nov. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%

Nekem jó lenne, szeretem a 14-16 éves kislányokat.

42/F

2017. nov. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!