Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most mégis mit csináljak,...

Most mégis mit csináljak, hogy ne bántsam magam?

Figyelt kérdés
Nem merek a lányoknál kezdeményezni, mert soha nem voltam még tartós kapcsolatban és nincs önbizalmam. Mit kell csinálni olyan helyzetbe ha megtetszik nekem egy lány bárhol? hogy megyek oda hozzá és kezdek el vele beszélgetni, hogy kölcsönös legyen az egymásunkról való érdeklődés?? úgy értve hogy ő is kérdezzen rólam? napokba telik ez? az is bennem van hogy azért nem merek oda menni hozzájuk mert azt gondolom hogy nem tudok velük beszélgetni és csak hülyeségeket hordanék össze. Elegem van az életből, elegem van abból, hogy nincs nőm nincs ember aki meghallgassa a problémáim! Nem nem megyek pszichológushoz! 23 éves vagyok és azt érzem hogy napról napra fogy az idő ahhoz hogy barátnőt találhassak magamnak. mit csináljak? Segítsetek... :((
2017. nov. 23. 00:02
 1/5 A kérdező kommentje:
Még annyit szeretnék ideírni hogy helyesnek tartanak, több helyről hallottam már ezt.
2017. nov. 23. 00:04
 2/5 anonim ***** válasza:
Odamész hozzá, hogy szimpatikus, szép, aranyos stb, szeretnéd megismerni. Megkérdezed, lenne-e kedve meginni egy kávét veled, beülni sütizni vagy hasonló. A helyzet általában adja a lehetőséget a beszédtémára, attól függ, hol, mikor ismerkedtek épp, kérdezz róla, a hobbijáról, ízléséről pl zenében. Ha tetszel neki, akkor vissza fog kérdezni, ha látja hogy zavarban vagy, még segít is ezt oldani. Ha jól nézel ki, nincs nehéz dolgod :)
2017. nov. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyugi, barátnő akad dögivel, főleg a folyamatos szakítások miatt.


Csak úgy ismeretlenhez nem hiszem, hogy jó ötlet odamenni, mert abból semmi jó nem sülhet ki. Olyannál kezdeményezz, aki már többször is látott téged. Talán, ha suliban, munkahelyen esetleg tömegközlekedési eszközön szólítasz le valakit így az eredményes lehet. Ez napokba telik amúgy, meg persze az se biztos, hogy nincs senkije.


Amúgy járj el valahova, ahol valami hobbit végezhetsz pl rajzórákra, nyelvórákra, moziestekre. A bizalmadat azzal növelheted, ha fejlődést látsz magadon és pozitívan gondolkodsz. Edz vagy legyen hobbid, ez sokat segít. Ha diák vagy még, dolgozz valahol, ott is lehet ismerkedni. Próbálj meg ne barátnőként tekinteni egy lányra, így kevésbbé leszel zavarban, és tudd, hogy ő is zavarban lesz. Legrosszabb esetben elküld.

2017. nov. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jelenleg munkanélküli vagyok. jövőhónaptól lesz munkám! ez is rányomja a bélyeget arra hogy majd alig lesz időm bármire ezzel kapcsolatban nem?
2017. nov. 23. 00:25
 5/5 anonim ***** válasza:

2# vagyok


Nem, hogyha a cégen belül ismerkedhetsz vagy ebédszünetben éttermekben vagy a tömegközlekedéskor.

2017. nov. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!