Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Új suliba megyek...

Mit tegyek? Új suliba megyek és nagyon izgulok! (13L)

Figyelt kérdés
Tudom, hogy már sok ilyen kérdés van, de nekem sokat segítene, ha külön nekem válaszolnátok. Szóval a helyzet az, hogy új iskolába megyek, és nagyon izgulok. Már átmentem új sulikba 3-szor, de ezelőtt még nem féltem ennyire. Lehet, hogy mert az utóbbi alkaommal kicsit nehezebben illeszkedtem be. Nem tudom, de most félek, hogy nem fognak szeretni és egyedül leszek. Azt mondják, aranyos és szerethető vagyok, de nem tudom mit gondolnának rólam. Az új suliban már össze szokott osztályba kerülnék, és nem tudnám mi hol van, és ettől is izgulok. Az utóbbi pár évben rengeteg barátnőmet veszítettem el, vagy épphogy tartjuk a kapcsolatot. Szeretnék végre barátokat találni, akikkel sokáig együtt tudok maradni. Köszönöm, hogy végig olvastátok mind ezt!

2017. nov. 28. 19:31
 1/2 anonim válasza:

Szia, nem kell izgulj. Ha szeretnél velem beszélgethetsz:)

Tolna megye 14/L

2017. nov. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia, köszi a válaszodat. Végre minden jó volt ebben a suliban és most mennem kell :(
2017. dec. 3. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!