Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon hiányzik az exem, mit...

Nagyon hiányzik az exem, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Két hete szakítottunk egy évet és kilenc hónapot voltunk együtt de közben nagyon osk megszakítás volt..Nagyon hiányzik egyre jobban, nem lenne szabad újra kezdenem vele a viselkedése miatt..(ahány lányt látott annyit szeretett) plusz folyton játszott, gépfüggő volt..ő volt az első pasim és nagyon hiányzik nem tudom mit csinálja, félek írni is senki mert mi van ha nem válaszol, vagy kinevet vagy nemtudom...nem igazán tudom kiheverni a hiányát álmomban folyton kibékülünk és jó vele de mikor felkelek nagyon rossz, hogy nincs mellettem de viszont vele se voltam boldog féltékeny voltam mert más lányokkal beszélt, mit csináljak?
2017. nov. 30. 16:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Teljesen normális ez az érzés, és el fog múlni idővel. Ha nem voltál vele boldog, akkor határolódj el tőle.

A közvéleménnyel ellentétben őt nem kell elfelejteni, főleg, hogy nem is lehet, de a veszteséget fel kell dolgozni.Tereld el a gondolataidat, bármivel, amit szeretsz csinálni. Csapkodni, sírni, berúgni is szabad. 1-3 hónapon belül kezdj el óvatosan ismerkedni. El fogsz csodálkozni, hogy milyen kedves, rendes, hűséges férfiak is vannak. Kitartást, sok sikert!

2017. nov. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Igazából már most elkezdtem ismerkedni..hogy ezzel is tereljem a gondoltataim róla, és nemrég rá írtam és azt mondta sokkal boldogabb nélkülem,és hagyjam őt békén..
2017. nov. 30. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!