Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Puskáztam, elbuktam. ? :?

Puskáztam, elbuktam. ? :?

Figyelt kérdés

az a helyzet állt elő ,hogy egy dolgozat előtti este nem éreztem jól magam,de másnap dogát kellett írnom,puskázásra kényszerültem pár dolgot leirni,kémiából.

de lebuktam,most először,és.....:( :(

nagyon el vagyok keseredve,hogy elbuktam

a tanárral sem vagyok jóban....igazából szoros kapcsolatot egyikkel sem táplálok..valahogy itthon sem mennek olyan jól a dolgaim..én olyasfajta gyerek vagyok akinek végül is nem nagyon sikerül semmi.Az egész osztály puskázott,mindenki,,de a tanár komolyan vak,persze engem észre vesz.és elveszi a dolgozatom...de miért pont én,,,miért pont én....miért csak velem történik ez....nemrég halt meg az állatom is..miatta is teljesen el vagyok keseredve. Nem azzal van a baj ,hogy egyest kapok ,hanem hogy végleg elástam magam a tanár szemében..ha egyszer hibázol ,csak azt fogják gondolni hogy semmirekellő vagy,és a legrosszabb,hogy édesapámnak mit mondok..most is a sirás kerülget. ....

Én,velem történik ez,,pont velem,nem vert meg eléggé így sem az élet,anyám sem él már velünk,ő is elhagyott,az állatok is halnak és a családtagjaim is (1)

És akkor mindenki azt a rizsát nyomja ,hogy az ének tanárnak meghalt a testvére mert felrobbant a háza...

az ő gondjával mindenki foglalkozik..az enyémmel senki...azt hiszik ,hogy csak nekik rossz,,nagy FASZT azt.

és akkor én most ezzel elbuktam mint gyerek,,,eláshatom magam a tanár szemében,apa is csalódni fog...persze a gazdag osztálytársaim meg csak röhögnek a markukba.

Ti is voltatok hasonló helyzetben?Hogy tudnák javítani?



2017. dec. 8. 20:08
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
34%

Még mindig csak azért vagy elkeseredve, hogy elbuktál, és nem a puskázás miatt. Ez nem valami szép jellemre vall.

Nem tudlak sajnálni.

Az osztálytársaidat sem.

Tényleg nagy baj lesz belőle, ha neked, vagy nekik majd dolgozni kellene.


De még nem késő, hogy tanuljál.

2017. dec. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
47%

Én mindig tanulok dolgozatokra. Még akkor is ha nem érzem jól magam, mert van lelki ismeretem. És a szüleim büszkék rám, ha jó jegyet viszek haza. Próbálj meg jól tanulni és hidd el, ha egyszer-kétszer már jó jegyet kapsz, unána rosszúl fog esni, ha rosszabb jegyet kapnál. Megértem, hogy nem érezted jól magad, de én is szoktam hajnal 3-ig fent lenni, csak hogy megtanúljam a leckét. Nálunk is szokott az egész osztály puskázni, kivéve én és hidd el, JOBB JEGYET kapsz, ha tanulsz, mint ha puskáznál. Én már csak tudom... hisz mindenki puskázik rajtam kívűl, mégis én jobb jegyet kapok és a szüleim is büszkék, ráadásul a tanárok is megszeretnének téged, és kedvesebbek lennének veled, mint a többi osztálytársaddal. Persze ezt úgy érheted el ha nem puskázól, hanem tanúlsz. Én csak tudom, mert én mindig tanulok és jobb jegyet kapok, mint akik puskáznak.

A tanárra se haragudj azért, mert elvette a dolgozatot...abban persze igazságtalan volt, hogy csak tőled vette el, de nem kell csodálkozni, ha a tanár harakszik, ha puskázól. De mindenki megérdemel egy második esélyt. És te ezt az esélyt arra használd, hogy tanúlj, így a tanár is megfog újra kedvelni és az apádtól se kell félj, hogy mégis hogy mondd el neki a rossz hírt.

Amiért az osztálytársaid buták, és puskáznak, te még nem kell puskázzál.Ha ők a kútba ugranak, te még nem kell utánuk ugordjál. Hidd el, én egy jó tanuló vagyok és szeretek segíteni a gyengébb tanulóknak. Legyél azért is te az, aki jobban tanúl mindenkinél, és akkor mindenki szeretni fog és a jövőd is szebb lessz. Kezd azzal, hogy ne puskázz. Nem baj az, ha nem érted a leckét, inkában magold be, még mindig jobb, mint ha puskázól. Hidd el, neked is jobban fog esni, ha egy jó jegyet kapsz és tudod, hogy azt azért kaptad, mert kínlódtál érte, nem csak puskáztál, hanem megküzdöttél érte. Hisz "aki nem dolgozik, az ne is egyék".

Sok szerencsét, remélem segítettem!! :)

2017. dec. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
:)) jaj istenem. Amugy őszinten ki az az ember aki meg nem puskazott? Es nekem nem ez volt az 1.csak most buktam le eloszor 2 ev alatt..egyebkent profi szinten uzom.De csak az ilyen felesleges tantargyakbol.De ami fontosabb es kell is azokat nem puskazom.Erkolcsi vilag vagy melyik irta..hazaerek 6 korakkor masnap 4 dolgozat..akkor? Ha meg nem tetszik akkor.Van ez így.Amugy mar nem erdekel.csak akkor nagyon kivoltam.Hagyjuk is
2017. dec. 14. 17:13
 14/20 A kérdező kommentje:

Egyebkent rendszeresen tanulok.

Nem is vagyok rossz tanulo..

Csak hat kemiabol ....abbol vagyok rossz..abba kene belehuzni..amugy kb 10 dogabol 3 an puskazok...ja es pontositok.

Apa azt. Mondta

Akkor leszek merges ha nem mondod el

2017. dec. 14. 17:15
 15/20 anonim ***** válasza:
54%

#10


"A puska arra kell, hogy meg legyen a tudat, meg tudod nézni." - Ha megtanultad, amit meg kellett tanulni, akkor nincs szükség ilyesféle tudatmódosítóra.

- De. Én tudom hogy én miért gyártottam puskát, vagy te?


"a legtöbb munkakörben utána tudsz nézni a dolgoknak" - Ez nem a puska analógiája, hanem azé, amikor használhatsz függvénytáblázatot, szótárat, térképet, stb. bizonyos feladatoknál.

- Ha lehetne használni netet akkor nem kéne puska


Nem csak az a dolga a középiskolának, hogy tanítson, hanem az is, hogy erkölcsi tartásra neveljen - ha már otthonról nem ezt a példát látják sokan...

- Lehet, de az nem a puskázáson múlik. És inkább szellemiséget ad meg gondolkodásmódot. A magolás ma már nem érték.


Én nem szégyellem hogy puskáztam, és igen jó voltam benne, de igazából az egésznek így 20 év távlatából nincs akkora jelentősége.

2017. dec. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
46%

"Erkolcsi vilag vagy melyik irta"

Én írtam, és talán nem érted:

csak azért vagy szomorú, mert nem sikerült csalnod, és nem azért, mert csaltál.

A körülmények nem mentenek fel! Lopnod, gyilkolnod akkor sem szabad, ha rossz az életed! Puskáznod sem.

Tudom, hogy nem hatalmas bűn - az nem tetszik, hogy téged egy icipicit sem zavar, mintha egyenesen jó dolog lenne.

Az ilyen ember általában lelkileg sérült valamennyire, és ez sajnos később komolyabb dolgokban is megmutatkozhat.


Hidd el, hogy később többször is lehet az életedben ennél sokkal nehezebb helyzet - és akkor bizony nagyon is rossz lesz, ha nem zavar téged egy erkölcstelen megoldás.

2017. dec. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
😊😊😊😊😊
2017. dec. 17. 14:51
 18/20 A kérdező kommentje:
Ahogy érzitek....
2017. dec. 17. 14:51
 19/20 anonim ***** válasza:
46%

Hát, kérdező, még mindig egy szemernyi lelkiismeret furdalást nem látok nálad.

Remélem, hogy soha sehol nem fogunk találkozni az életben.

2017. dec. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

..nem...szerintem ti félreértetek engem.

Meg azt is amit irtam

Ezert hagyom az egészet itt ezen az oldalon és lépek tovább.Mert amit ide leirtam az nem a teljes igazság, csupán annak egy atalakitott masolata.Szoval...mi most itt teljesen masrol beszelunk.Már....igazából mára kérdésem eleje sem stimmelt.Ezert inkább itt hagyom, Ti is tegyetek így

2017. dec. 18. 06:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!