Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt valaki aki öngyilkos...

Volt valaki aki öngyilkos lett mert a Naruto a animéből meghalt Uchiha Itachi?

Figyelt kérdés
Láttam végig a Narutot és a Naruto shippuudent is és most a Borutot nézem úgyhogy ne féljen senki attól, hogy spoilerezik, amúgy a kérdésre visszatérve én is kedveltem Itachit ő volt a kedvenc karakterem de azért mert meghal nem lettem volna öngyilkos

2017. dec. 23. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Igen, én
2017. dec. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már kétszer is, mert kétszer láttam.
2017. dec. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Komoly válaszokra gondoltam
2017. dec. 23. 18:01
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is hallottam valami ilyesmit, de szerintem csak valami hülye ezt találta ki ürügynek. Ennyire nem kéne gyengeelméjűnek lennie egy embernek. Visszaszívom. Voltak már betegebb emberek is. Pl. aki a saját életnagyságú nyomtatott képével házasodott össze, vagy aki egy VN lányba szeretett bele.... Inkább no comment.

Mindenesetre volt valaki, aki öngyilkos lett, is Itachi-ra fogták, de nem tudom, hogy volt-e alapja.

2017. dec. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Végre egy normális, inteligens válasz, köszönöm :) amúgy én is nagy Itachi fan vagyok, de azért öngyilkos nem lettem volna azért mert meghalt, minden esetre gondolom még van ettől is aljább
2017. dec. 23. 22:37
 6/7 anonim ***** válasza:
4. válaszoló vagyok. Itachi nekem is az egyik kedvencem, de nekem a halála után lett az, amikor megtudtam róla az igazságot, szóval én miatta nem depiztem, ellenben amikor a Requiem for the Phantom végére értem, hát akkor mondogattam magamban egy pár napig, hogy "Hülyeség! 3 golyót kapott a hátába, aztán belelőtték a tengerbe és túlélte! Most meg egy golyótól eldől, mint egy fa? Biztos csak megjátssza! Brúúúúúú..." XD Illetve nem csak a szereplők halála miatt. Most fejeztem be a Zetsuen no Tempest-et, ami már az első rész után az egyik kedvencem lett, és bár happy end lett, a végével mégis olyan ürességet hagyott bennem, hogy muszáj volt keresnem egy hasonló animét, amivel kitölthetem. Vagy ott van a Ga-Rei: Zero. Az utolsó 3-4 rész hajnali 3-kor félálomban néztem, és már egy mukkot se fogtam fel belőle, mégis amikor az idősebbik lány úgy érezte, hogy a húga elárulta, becsavarodott, és a haláláig harcolt vele, az is olyan nyomot hagyott bennem, hogy vagy 2 napig depiztem. Illetve a Darker than Black meg olyan nyomot hagyott a saját 2 évadával, hogy az ihletből merítve elkezdtem könyvet írni... XD Aztán a Rurouni Kenshinben meg 90+ rész után meghalnak az OVA-ban. Gondolhatod, hogy ki voltam bukva. XD Szóval én is sok animébe szerettem már bele, és elég sok után depiztem is, így meg tudom érteni, ha valaki gyengébb érzelmileg, ezért öngyilkos lesz. Mármint meg tudom érteni alatt azt értem, hogy el tudom képzelni. Bár fura, mert Itachi nem szerepelt olyan hú de sokat, hogy meg lehessen szeretni a halála előtt. Oké, menő meg minden, de amíg gonosznak hittem, csöppet se bánkódtam a halála miatt. Aztán pedig csak elfogadtam, hogy meghalt. Ha meg lespoilerezte magának, hogy jófiú volt, de meghalt, akkor meg felkészülhetett volna rá. Volt 1-2 anime, ahol a spoiler elvette a kedvemet, de akkor nem néztem tovább, nem mentem át érvágásba. Szóval ha igaz is, hogy valaki megölte magát Itachi halála miatt, az valamit vagy nagyon el****-ott, vagy csak érzelmileg gyenge volt. Szerintem egy értelmes embernek meg kell tudnia különböztetni az animét a valóságtól, és még ha valóságon is alapul, vagy teljes mértékben igaz történetet mondd el, fel kell tudnia dolgozni. Ha valaki idegzete ilyen gyenge lábakon áll, mit tesz, ha egy hozzátartozója hal meg? Bár ha már egy kitalált karaktertől meg akar halni, akkor az ilyennek elég egy kiskutya halála is. Ezt senki ne vegye érzéketlenségnek! Valahogy már én is többre tartom egy kiskutya életét, mint némely emberét, de ez már egy másik történet. :)
2017. dec. 24. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Itachi nekem is a kedvenc karakterem,de azért mert meghalt én nem lettem/leszek öngyilkos mivel ez egy anime. Oké persze sajnálja az ember,de akkor se. Amúgy az egyik ismerősöm nekem is mesélt ilyesmit,de nem tudom,hogy van-e valóság alapja.
2018. jan. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!