Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Elviselnétek ezt?

Figyelt kérdés
Úgy alakult, hogy egy ismerõsünknél kell laknom, mert a lakásba, amit kivettünk csak kettõ ember mehetett. Nem fizetek a szállásért, mert én vigyázok a beteg gyerekére, és úgymond ez a fizettség. Véleményem szerint tökéletesen teljesítem a feladatomat, sosem volt gond azzal, amit csináltam. Több idõt töltök a gyerekkel, mint az anyja, mivel csak akkor engedi ki a gyereket, ha eszik, azután beküldi a szobájába és ha ki mer menni, csak azt mondogatja a nõ, hogy az elõbb evett, arra nem is gondol, hogy esetleg kicsit vele akar lenni, vagy valami... Kezd elegem lenni, mert nincs életem itt, dolgozni sem tudok, mert folyton itt kell lennem, de szerencsére apáék megértik, hogy ez az egy megoldás van most, és segítenek nekem. A lényeg az, hogy én alapvetõen egy kedves, segítõkész lány vagyok, sosem balhézok senkivel, szeretek segíteni másoknak, sosem bántok senkit, éppen ezért itt sem szoktam veszekedni soha. De sajnos sokszor tapasztalom, hogy ez a nõ olyan dolgokat állít, amik sosem történtek meg. Már többször elõfordult ilyen, leginkább akkor, mikor nem csinálom amit mond vagy amit akar, csak nem mond ki. Ha össze van takarítva, el van mosogatva, mindent megcsinálok, semmi baja, de mikor pl nincs kedvem az általa csinált retket összetakarítani megõrül. Mindennap takarítok, miután hazajön a munkából 2 perc után olyan rendetlenség van, mintha 1 hónapja nem takarított volna senki... Elegem van néha, és azt mondom nem csinálom tovább, ha rendetlenséget tud csinálni, takarítson is össze. Tegnap is ez történt, én pedig nem is voltam kíváncsi rá miután megjött, lefeküdtem pihenni, mert a fia már hajnalban felver a kiabálásával... A lényeg az, hogy sok dolgok kitalál ez a nõ, az elõzõeket most nem is mondom, csak a tegnapit. Hazajött, látta hogy nincs összetakarítva, elkezdte dobálni az edényeket, aztán elment boltba a fiával, eközben azt hitte alszok. Miután megjöttek, rájött hogy valamit elfelejtett venni, itthon hagyta a beteg gyereket "egyedül", mivel azt hitte alszom így azt gondolta nincs senki aki vigyázzon rá, de itt merte hagyni, elment a boltba, majd visszajött. Este mondja hogy sütött tortát, nézzem meg. Meg is néztem, de közben már mondta, hogy csokit nem tudott rá tenni, mert nem tudott elmenni miattam a boltba mert aludtam és a fiát nem hagyhatta egyedül... Most komolyan nem tudom mi ez, de teljesen megõrülök ettõl, mert kellemetlen helyzetekbe hoz, mintha direkt azt akarná hogy rosszul érezzem magam... Aztán mikor jöttem be a konyhából, jött utánam, és direkt megnéztem hogy ott e a keze az ajtónál és nem volt, erre elkezdi hogy majdnem odacsuktam a kezét... Beteg a nõ, az ilyen nem normális. Ti mit tennétek? Szóljak neki? Eddig azért nem tettem, mert ha elküld, nincs hova mennem jelenleg, és külföldön vagyok, tehát nem ugrálhatok nagyon. Ha esetleg elküld, tuti oda tudok menni apáékhoz, de csak 1-2 napra. Mit csináljak? Kérlek segítsetek. Megõrülök már
2017. dec. 29. 14:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!