Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kanada! Aki tudja hogyan...

Kanada! Aki tudja hogyan lehet a leghamarabb vissza voni a státuszt kérem szépen irjon, hogy lehet a leghamarabb haza húzni az országba a honnan jöttem?

Figyelt kérdés
2018. jan. 9. 00:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Veszel egy repulojegyet a kivant orszagba, felszallsz ra, es soha tobbet nem mesz vissza Kanadaba. Ilyen egyszeru!

A statuszod - amikor lejar es nem hosszabbitod meg - automatikusan megszunik majd, nem kell visszavonatni.

2018. jan. 9. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

De útlevél nélkül hogyan? A m. státuszhoz elveszik az útleveledet!

Olvastam "magán útlevélről"

Hogy lehet ijet igényelni ez hogy működik tudja valaki? :-((((

2018. jan. 9. 05:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ki es hogyan intezi a statuszodat, de az utlevelet a kanadai hatosagok SOHA nem veszik el (max., ha lecsuktak es a bortonben vagy)
2018. jan. 10. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sajnos rosszul tudod a bevándorlási hivatal veszi el
2018. jan. 10. 06:16
 5/9 anonim válasza:
Hát beadod a Stopp-ot. Ilyen egszerűen, és valószínûleg 1 hónapon belül haza is küldenek.De van ott neked ügyvéded,miért nem adtól kérdezed....
2018. jan. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha még nem járt le az útleveled, akkor vissza kéne kérned onnan, ahol elvették.


Biztos visszaadják.


Ha már lejárt, akkor csak valamilyen kanadai útlevelet tudsz kérni, hogy Kanadát elhagyd, szerintem.


Régebben volt egy újságcikk valamilyen nemzetközi relokációs programról is, de nem emlékszem, hogy kik intézték. Talán az ENSZ vagy a Vöröskereszt.


Ha Mo-ról van szó, és magyar állampolgár vagy, akkor a magyar követség vagy konzulátus is segít.


Írd majd meg, hogy mi lett, hogyan alakult.

2018. jan. 12. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Talán mert nem érem el az ügyvédet!

De te meg minek válaszolsz akkor rá nem azért müködik ez az oldal, hogy kérdéseket lehessen feltenni

2018. jan. 12. 23:29
 8/9 A kérdező kommentje:
Kedves második nagyon bizom benne hogy vissza kapom köszönöm szépen
2018. jan. 12. 23:30
 9/9 anonim válasza:
Na mi lett? Visszakaptad? Miért akarsz vissza jönni?
2018. ápr. 13. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!