Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Folyton szivatnak! Mit csináljak?

Folyton szivatnak! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Edzesen egy nalam fel evvel idosebb lany egy 11 éves és a huga aki 9 éves folyton szivatnak hogy én csöves leszek meg hogy ők majd ott röhögnek rajtam amikor a híd alatt rámtalálnak!Irjatok mar valami oltast hogy mit mondjak nekik vagx mit csinaljak? 12/L
2018. jan. 22. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Szolj a szuleidnek vagy az edzonek. Amugy azert mondjak h a hid alatt fogsz lakni mert tudjak hogy nekik az elmegyogyintezet is nagy teljesitmeny lenne, aztan igy fejezik ki a csodalatukat irantad.

Ui: Szurkolj a Fradinak!

2018. jan. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezt mar nem kell mondani mert Fradista vagyok💚Minden focimeccsen ott vagyok💚Amugy koszi a valaszt💚
2018. jan. 22. 20:45
 3/7 A kérdező kommentje:
Johet tobb!
2018. jan. 22. 20:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Röhögd ki őket komolyan. Annál idegesítőbb nincs, mintha nem veszel tudomást róluk. Ha nem félsz, hogy neked mennek, akkor beszólhatsz, de így hadd könyveljék el, hogy jól megmondták, pedig magukat égetik csak :)
2018. jan. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2018. jan. 22. 22:03
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az a praktikus megoldás, ha meg sem hallod, csak mosolyogsz és "átnézel rajtuk".
2018. jan. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha reagálsz, látják rajtad, hogy idegesítenrk, az nekik "sikerélmény". Ha rájuk se "bagózol", kudarc és meg fogják unni.
2018. jan. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!