Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy könnyebben...

Mit csináljak, hogy könnyebben lehessen a Rubik-Kockát forgatni?

Figyelt kérdés
sziasztok. van egy 3x3 kockám, és nagyon nehezen fordul pedig már jópárszor kiraktam, és rengeteget forgattam. Mit fújjak a közepébe, hogy gyorsabban lehessen forgatni?? WD40???, mert az mindenre jó

2018. jan. 23. 18:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
WD40 megöli. Szilikon sray-vel kell befújni. Ha Rubik-stúdiós a kocka, akkor mindegy milyen fajtával (azon minden csak segíteni tud annyira rossz egy kocka), ha valami normális akkor vannak hozzá jobb fajta szilikon sray-k is, csak az áruk húzósabb.
2018. jan. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! az van ráírva a fehér oldalra, hogy Rubik Cube nemtudom, hogy melyiken, hogy van, de ha ez a hitványfajta akkot nemsajnálom tőle a wd40-et :)))
2018. jan. 23. 18:38
 3/14 anonim ***** válasza:
Az csak rontani fog rajta, mint írtam, mert petróleum tartalmú.
2018. jan. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nembaj, legalább lesz új
2018. jan. 23. 19:19
 5/14 anonim ***** válasza:

???

A mostani tönkretétele nélkül is lehet újat venni...

2018. jan. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
akkorm eg megkapom, hogy már van egy, minek kettő? :D
2018. jan. 23. 19:31
 7/14 anonim ***** válasza:

Akkor inkább fújd be akármilyen szilikonnal, lehet jó is lesz még a végén.

Jót venni meg nem úgy megy, hogy "bemegyek a boltba és veszek egyet", hanem külföldről kell rendelni. (Mondjuk van itthon is, csak rohadt drága és nem éri meg az árát.)

2018. jan. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha stúdiós (valószínűleg), akkor mindegy, mit csinálsz vele, rossz fog maradni. Vagy legalábbis sose lesz olyan jó, mint egy rendes versenykocka.


Ajánlom, hogy ha nem szeretnél külföldről rendelni, nézz körül ebben a facebook csoportban, lehet venni stúdiósnál 10szer jobbat kb 1500 forintért.


[link]

2018. jan. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Gyakorolj.
2018. jan. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Ez a befújósdi nekem új... Mindenki lube-ot használ. Vagyis ezt látom csak. A befújkálós sztori nekem olyan rosszul hangzik, nem tenném a kockámmal, már csak a spray állaga miatt sem.

Egy sima fecskendőben árult lube a legjobb.

3x3-asra meg lehetőleg ne gumis érzetet keltő cuccot vegyünk, mert az nem sokat ér. Vagyis nagy kockákon talán.

2018. jan. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!