Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy könnyebben...

Mit csináljak, hogy könnyebben lehessen a Rubik-Kockát forgatni?

Figyelt kérdés
sziasztok. van egy 3x3 kockám, és nagyon nehezen fordul pedig már jópárszor kiraktam, és rengeteget forgattam. Mit fújjak a közepébe, hogy gyorsabban lehessen forgatni?? WD40???, mert az mindenre jó

2018. jan. 23. 18:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Utolsónak: spray forma nem feltétlenül baj :) 2010-ben még nem nagyon voltak ilyen direkt kockázáshoz összeálított lube-ok, és mindenki sima autós boltban vásárolt szilikonspray-t használt. Nyilván nem a legideálisabb, mert gyorsabban kikopik, de amíg bennevan, ugyanazt csinálja, mint a 3000 forintos lube-ok, kenést biztosít, és simább lesz a forgatása a kockának.


Még most is sokan szilikonspray-t használnak (pl. én), csak oda kell figyelni, hogy minél kevesebb adalékot tartalmazzon.


És WD40-et semmiképp se használj, mint írták, petróleum-alapú.

2018. jan. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
#11 próbáld ki a különbséget :) lehet modell boltban tiszta szilikont venni, 30k-s sürűségű ami elég jó. A híg nem az igazi, nem keni jól.
2018. febr. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Van Olivér-féle lube-om, jobb, persze, de nem annyival.
2018. febr. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Hát ha Stúdiós kockád van akkor az sehogy se lesz jobb...

Maximum ha bejáratod. Érdemes lenne inkább venni egy versenykockát, mert a stúdiósokat én tudom ajánlani zongora alátétnek vagy ajtótámasznak.

2018. márc. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!