Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen ember tudna egy másik...

Milyen ember tudna egy másik embernek segíteni hogy milyen milliomos vagy milliárdos vállalkozást indítson? Üzletkötők? Vagy kik?

Figyelt kérdés
2018. jan. 24. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
MIvan? Pénz nélkül nem lehet sok pénzt keresni. Másrészt ha én komoly üzletember lennék és lenne gy jó ötletem azt nem mondanám el másnak, hanem magamnak csinálnám meg. MInt most is van egy jó ötletem de nem mondom el senkinek, majd én valósítom meg
2018. jan. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De vannak olyanok szakmába lévő emberek akik tudnának ebbe segíteni akik ezzel foglalkoznak?
2018. jan. 24. 19:26
 3/6 anonim ***** válasza:

Természetesen.

100 ezer forintért megebédelhetsz velem, és közben elmondom.

2018. jan. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szépen kérdeztem!!!!
2018. jan. 25. 17:45
 5/6 anonim ***** válasza:
53%

Én meg szépen válaszoltam.

Már ne haragudj meg, de egy válalkozásban a milliók nem maguktól teremnek. Nem az van, hogy lízingelek hitelre egy pénztermelő gépet, bedugom a konnektorba, megnyomom a gombot, és az termeli a pénzt, én meg ráérek hepizni és beszélgetni, meg tanácsot adni hozzánemértőknek.

Én 50 ezer forintos mérnöki óradíjjal üzemelek be és szervizelek nagyberendezéseket kutatóhelyeken.

És ennyiért adok szaktanácsot is.

Ebből lettek a milliók.

Bárkivel szívesen elbeszélgetek 2 óra hosszát, de az 100 ezer forintba kerül. Én ebből élek. És a cégem így lett naggyá.

Nálunk a takarító is megkeresi a nettó 250-et. De OKJ-s szakképesítése van, és szakmailag ért is hozzá. A krómozott felületeket nem keni össze hypóval a toaletten.


Nyilván az előkészítő szakaszban megkérdezem még, hogy a másik egészen pontosan mihez ért, nem középiskolás fokon.

Mert ha a fiatal korát nem a szakmai fejlődésre használta, és nem ért mesterfokon valami téma-területhez, akkor nem érdemes tovább beszélgetni.


Te mihez értesz kérdező?

És milyen szinten vagy?

2018. jan. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elon Musk:-).
2018. márc. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!