Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti ezt milyen ötletnek találjá...

Ti ezt milyen ötletnek találjátok?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy most nem rég kezdtem egy munka helyen és ott olyan szekrények vannak hogy nyitottak nincs rajtuk ajtó és mondom magamnak hogyha már mások is ott hagyják a cuccaikat akkor én mér ne hagyjam ott? Bent hagytam a tusfürdőmet és a következő nap reggel már el is tűnt ellopták. És milyen ötletnek találjátok azt , hogy úgy leckéztetném meg , hogy itthon egy üres tusfürdőt tubusba rakok itthon flóraszeptet vagy valami vegyszert azt felhígítom vízzel majd kicsit csípni fogja a bőrét és így leckéztetném meg azt az embert aki ellopta vagy mások tanulnak az ő hibájából hogy ne lopjanak senkitől dolgokat vagy a más tulajdonát.

Köszönöm a válaszokat

( bun**ó megjegyzéseket nem kérek köszönöm )



2018. jan. 27. 18:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hát beleragad:D Csapdába esik xD Na jó, azt nem:D
2018. jan. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!