Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ti melyiket találjátok jobb...

Ti melyiket találjátok jobb ötletnek?

Figyelt kérdés

Barátomnak szeretnék adni egyéves évfordulónkra ajándékot.

Két ötletet is találtam de nem tudom eldönteni.

Az egyik, hogy vagy a közös képünket megcsináltatnám puzzle-nek vagy gravíroztatnám a dátumunkat egy karkötőre.

Válaszokat előre is köszönöm!


2013. aug. 21. 19:21
 1/7 anonim válasza:
a gravirozott karkoto de csak akkor ha tudod hogy szivesen hord ekszert....vagy akarmit graviroztathatsz amit szeret vagy gyujt:)
2013. aug. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ágoston Noémi válasza:
szerintem mind a 2 jó ötlet... a képes puzzle azért, mert arról egyértelműen te jutsz az eszébe, a dátumról meg nem feltétlen, viszont az mindig rajta lehet ^^
2013. aug. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha szeret játszani, akkor a puzzle.

A karkötő kicsit snassz!

2013. aug. 22. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szia!!

Szerintem a karkötő a jobb..de csak akkor ha hord ékszereket!!!=)

2013. aug. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Karkötő a nyerő, vigyázz a puzzle nagyon rossz ötlet, tudat alatt összekapcsolódhat a kapcsolatotok széthullásának gondolatával.
2013. aug. 29. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem mindkettő jó!:)

A puzzle-t úgy is meglehet csinálni, hogy összerakjátok, majd berakni egy üveglapba és felrakni a falra :) Nekünk van ilyen (:

Karkötőt szeretnék most én is:) Te milyen karkötőre gravíroztatnál? Én most ezen filózok...

2013. aug. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
vmi olcsóbb kaucsuk karkötőre amin van egy kis fém felület :)
2013. aug. 30. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!