Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent ha egy török...

Mit jelent ha egy török lánynak az ujjahegyén piros henna van?

Figyelt kérdés
Nem találtam meg az interneten csak más féle hennázásokat! Több filmben is láttam ezt a fajta hennázást! Nekem is lehet olyan?
2018. febr. 15. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Rácsukta az asztalfiókot.
2018. febr. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A hennafestésnek lehetnek személyes jelentései is. Így ha ilyennel találkoztál, max tippelni tudsz, de leginkább kérdezd meg. :)
2018. febr. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Ezt valamilyen ünnep alkalmából csinálják, nem csak az ujja hegye, a körme is festve van. Konkrétan az első ujjperc.

A modern családokban már nem nagyon él ez a szokás.

2018. febr. 16. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
És igen, neked is lehet olyan, de a körmödről nem fog lejönni, csak megsárgul, vagyis kb 2 hónapig rajtad lesz. Egyszerűen befested telibe este hennával az ujjaidat, bebugyolálod zsepivel, felveszel egy kesztyűt, majd reggel lemosod a cuccot. Kész :)
2018. febr. 16. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg kına gecesi-n volt, vagy neki volt ilyenje. Ez még egy ma is élő esküvő előtti lényegében buli csak a lányoknak, nagynéniknek, egyéb nőrokonoknak közvetlen a házasság előtt.
2018. febr. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Úgy van ahogy az 5-ös írta.
2018. febr. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!