Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Le szeretnék fogyni, miket...

Le szeretnék fogyni, miket ehetek ihatok hogy normálisan nézzek ki? 15/F

Figyelt kérdés
2018. febr. 15. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem vagyok nagy szakértője a témának,de elmondom,hogy én hogy szoktam. Ne szúrjatok le érte...

Diétázom.

Nem iszok cukros üdítőket,csak vizet vagy ízesített vizet. Mindennap eszem gyümölcsöt. Reggelire zabkását szoktam enni.Ebédre főleg csirkéből készült ételeket pl csirkemellből. Salátákat is szoktam enni..

Mozogni is kell,ahhoz,hogy lefogyj én neten szoktam videókat keresni. Esetleg még a futást javaslom.

2018. febr. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

15 évesen a mozgás elég lenne ha magamat nézem. Ha ahhoz nincs hajlandóságod, akkor ahogy az előző írta:

Kerüld a cukros, előre feldolgozott élelmiszereket, a gyorsan felszívódó szénhidrátokat (e.g. minden ami fehérlisztből van), de ugyan akkor nem szabad túlzásba esni!

Ha elkezdesz keményen fogyókúrázni, akkor jojó effektus fog fellépni. Ha nem szeretnél annyira odafigyelni a kajára, akkor kombináld az edzéssel az egészséges táplálkozást.

2018. febr. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja, mellette már hó eleje óta lejárok kondizni :D
2018. febr. 16. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!