Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tomboyok! Milyen tomboynak...

Tomboyok! Milyen tomboynak lenni? Hogy reagál a környezetetek erre? (többi lent)

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi,hogy hogyan reagál a környezetetek arra,hogy tomboyok vagytok.Pl ha tesin a lányöltözőben vagytok akkor a lányok nem néznek rátok másképp?Milyen a szüleitek hozzáállása?Megérte nektek ilyen stílusra váltani illetve hogy kezelnek titeket?Vicces sztori esetleg?Köszönöm a válaszokat🙂

2018. febr. 18. 15:17
 1/5 anonim válasza:
40%
Nekem sajnos egyáltalán nem engedik :(
2018. márc. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Örülök, h önmagam lehetek, akik az igazi barátaim velem maradtak, apukám pszichológushoz akart küldeni, csak mert nyitott vagyok a dolgokra, és erre a stusra is. Van egy barátom, akivel már 2 éve együtt vagyunk, ő biszex, Conon (animés tali) ismertem meg. Boldog vagyok! Apa is elfogadott, hiába úgy néz ki az egyetlen lánya, mint egy férfi. 18/l
2018. márc. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
2. vagyok, igazából semmi különleges nincs benne. Ugyanúgy éled az életed, mint ah azt más stílusban tennéd
2018. márc. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Nekem sose problémáztak az osztálytársaim az öltözőben. (Bár jövőre új osztályom lesz szóval nem tudom hogy mi lesz)

Anyukámat egyáltalán nem zavarja csak apukámnak hiányzik hogy egy szép ruhában láthasson. A legnagyobb hátránya hogy szinte lehetetlen fiút találni.

Én örülök hogy önmagam lehetek.

2018. jún. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Nehéz tomboy-nak lenni. A szüleim nagy nehezen elfogadták, hogy így nézek ki, mert mindig is látták, hogy nem szeretem a "lányos" dolgokat. A bátyáim támogatnak benne. :)

A korosztályommal már kevásbé rózsás a helyzet. A barátaim úgy-ahogy megszokták. De nagyon sok bántást kapok emiatt. Kapcsolatot keresni egy ellenkező neművel a lehetetlen küldetéssel egyenlő. Nem zavar ha fiúnak néznek, de az, hogy nagyon sokan az első találkozásnál elítélnek miatta az fájdalmas. :/

Ezek ellenére számomra megérte, jobban érzem magam a bőrömben a bántások meg leperegnek, hisz' megszoktam. :D

2018. júl. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!