Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért csak a vékony lányok a...

Miért csak a vékony lányok a vonzóak?

Figyelt kérdés
176 cm és 75 kg vagyok. Nem mondanám magam kövérnek,de husisnak husis vagyok. Azt vettem észre csak a kevésbé helyes srácoknak jövök be. Szerintetek az alakom miatt vagy esetleg a kisugárzásom?

#vékony #husis vagyok
2018. febr. 23. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább arról van szó, hogy olyan srácoknak jössz be, akik neked nem jönnek be. Mindenkinek más a helyes kategória. Esküvői fotókat nézegetve sokszor meglepődöm, hogy szép, karcsú, nőies nők mellett milyen ronda vőlegény áll. Nekem ronda. Szerintem a nők cikizik a másik nőt a testsúlyával, egy férfinek egy husis nő is lehet ugyanolyan vonzó. Ha nem stresszelsz majd ezen, akkor megváltozik a kisugárzásod is. Érezd jól magad a bőrödben!
2018. febr. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%
Milyen husi ? Az zsír nem izom , felesleges félre becézni a súly többletet .
2018. febr. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki vékony az nem jelenti azt, hogy vonzó is. Én egyátalán nem vagyok vékony, de vonzó vagyok. Szóval biztos nem az alakod miatt.
2018. febr. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem így van. Én igazán nem szeretem a komoly felesleggel rendelkezőket, de láttam már kövérnek nevezhető lányt, aki még szerintem is szexi volt, istenien állt neki a háj is :) Míg ha rajtam vagy a páromon van 5 kiló, az hervasztó, hájas hasat eredményez. S persze ott van az izmosság, az arc szépsége, a bőr, ésatöbbi. Nemcsak a feleslegen múlik. De komoly feleslegnél nyilván kevésnek tetszik az ember.


A te számaiddal még nézhetsz ki remekül, ezt nem tudhatom... No persze, akinek a vékonyak jönnek be, annak nem fogsz tetszeni, ez van. A vékonyak pedig azoknak nem tetszenek eleve, akármilyen szépek, akik a teltekre vagy igen izmosakra buknak :)


Az egyik hozzászólót megértem, ez a husis annyira hibás finomkodás, a háj nem hús. Erről persze nem a kérdező tehet, de én se mondanám soha, legalább én ne tartsam életben ezt a dolgot...

2018. febr. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!