Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most jön az év végi bizonyítvá...

Most jön az év végi bizonyítvány, de az enyém totálisan rossz, de erről anyám nem tud, most mit csináljak? Legyek öngyilkos?

Figyelt kérdés
2010. jún. 8. 18:35
 1/10 anonim ***** válasza:
50%

Készülj fel arra, hogy ezen a nyáron nem fogsz sokat bulizni, csavarogni járni...

Öngyilkosságon meg ne gondolkozz, csak ha már 50 éves vagy legalább :D

2010. jún. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

ezzel már nem tudsz semmit tenni,maximum anyukád nagyon haragszik majd rád,hogy nem mondtad el neki,hogy rosszul állsz ,de ezért nem éri meg öngyilkosnak lenni :))

fel a fejjel,majd jövőre javítasz!

amúgy hányadikos vagy? és mennyire lesz rossz a bizid?

2010. jún. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hát nem éppen 50 vagyok! de nem is a bulizásról van szó csak anyám olyan kis elviselhetetlen idegebeteg,hogy szóval nem lehet kibírni!
2010. jún. 8. 18:47
 4/10 A kérdező kommentje:
13 leszek szombaton és hatodikos vagyok! és az a legrosszab az egészben hogy tavaly év végén is ezt mondtam és gondoltam is,hogy javítok,dehát ez nem olyan egyszerű!
2010. jún. 8. 18:51
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

5,6 még semmi 9-10-hez képest :'(

de én aránylag jó vagyok a 3,7-es átlagommal :D

de azért nehogy öngyilkos legyél !

amúgy jól gondolom,hogy fiú vagy?:)

anyukád meg jobban ki lenne akadva ha meghalnál és akkor saját magát bántaná azzal,hogy miatta haltál meg,szóval felejtsd el az öngyilkosságot...

2010. jún. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ma az év végi jegyeimről beszélgettem a szüleimmel.

Majdnem elbőgtem magam, mivel semmi sem úgy sikerült, ahogy terveztem - pedig annyira igyekeztem -, és minden rossz dolog ma zúdult rám.


Végül csak annyit mondtak...

"legalább átmentél!" XDDD


Ne félj, nem lesz baj. Jövőre próbálj meg egy egy kicsit javítani. Nem kell sokat, csak az a lényeg, hogy lássák, tényleg komolyan veszed a sulit.


Én amúgy most végzem a tizediket, eddig ez volt életem legnehezebb sulis éve. Hála az égnek következő héten már nem kell mennem :)


Szóval ne keseredj el, ne legyél öngyilkos. Élvezd ki a nyarat - amíg még lehet -, hogy feltöltődve foghass hozzá a tanuláshoz.


Sok szerencsét és sikert jövőre ;)

2010. jún. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%

Aki öngyilkos akar lenni az szimplán hülye.

Tanultál volna! Ne menekülj el a következményektől, hanem viseld azokat!

2010. jún. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
de nekem nem az lenne a baj,hogy mondjuk nem megyek át(mert amugy nem bukom) hanem az amit kapnék érte! anyám mindent túlreagál ugy az életben is és egy négyesnél már poharakat dobál!
2010. jún. 9. 12:43
 9/10 A kérdező kommentje:
és utolsó válaszolónak üzenem hogy nem prédikációt kértem!nem olyan könnyű tanulni!(legalábbis nem annyit )
2010. jún. 9. 12:44
 10/10 anonim válasza:
100%

Az én anyum is ilyen és én is elcsesztem az év végit...anyám ki fog akadni, mert nem tud 2db kettesről...ráadásul az a kettő a töri és a matek. Ki fog nyírni, valószínűleg egész nyáron ezt hallgatom, de valahogy kibírom (headset...)

Te pedig nehogy öngyilkos legyél! Még csak hatodikos vagy, ha nagy leszel a kutya se kérdezi meg milyen volt hatodikban az átlagod...

2012. jún. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!