Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit érdemes innni szórakozóhel...

Mit érdemes innni szórakozóhelyen, ami még nem üt ki, de meghozza a bátorságot a csajozáshoz, és nem is kerül nagyon sokba?

Figyelt kérdés
2014. dec. 6. 16:58
 1/7 To7ka ***** válasza:
Mindig sört érdemes inni!
2014. dec. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nálam semmi nem hatott :D Nem lettem bátrabb
2014. dec. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#1: Pontosan! A sör jól is esik, folyadék-utánpótlás is megvan, spiccesen jól érzi magát az ember, és nem üti ki magát a csóka a buli legelején, ellenben például jó pár húzás pálinkával. Nem is nagyon értem, hogy a tömény folyamatos vedelésének mi értelme van.
2014. dec. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
vizet
2014. dec. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3 felest igyál,attól leszel vidám(:
2014. dec. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5: [link] :D
2014. dec. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nekem a boroskóla, majd rá egy kis jaeger, majd erre pár mogyorós fütyülős, ez annyira megütött, hogy az ég világon semmire nem emlékeztem másnap, viszont láttam magamról videókat, ahol nőkkel dugok, meg több lánnyal táncolok, meg smárolom őket. Ez nem vicc!


Igazából tudom hogy gáz, de ez meghozta.


Amúgy én ha iszok, nem a csajozáshoz jön meg a bátorságom, csak oldottabb vagyok, mindenkire mosolygok, mindenkinek tapsolok, akik vissza is tapsolnak.

Meg havercsajokkal is jobban elvagyok, én nem is csajozni járok ilyen helyekre igazából, csak hogy kicsit megőrüljek néha, leszarjam a problémákat stb.

2014. dec. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!