Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Menjek vagy maradjak?

Újj Dávid kérdése:

Menjek vagy maradjak?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Egy igen nehéz pillanat jött el az életemben

Van egy gyönyörű barátnőm akit nagyon szeretek, de a szülei kivitték Németországba és már kB 2 éve távkapcsolatban vagyunk

5-6 havonta látom és nagyon hiányzik

Édesanyám nem akar kiengedni és igazábol bizonytalan vagyok mert őszintén nem szeretnék kimenni No-ba

Nem tudok dönteni....



2018. márc. 1. 19:11
1 2
 11/16 anonim válasza:
Minek nincsen jelentösége? Annak hogy logikusan következtettem?.. nem birod beismerni magadnak, hogy gondolkodni se akartál, csak jól odarúgni neki? Akkor minek válaszolsz? Hurensohn
2018. márc. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Annak nincs jelentősége, hogy ráhibáztál. Hiszen ennyi erővel pont lehettek volna 18-20 évesek vagy 18-22 vagy bármi - én nyilván az extrém végleteket hoztam fel példának (nem elég feltűnően?).


A gondolkodni nem akarás eléggé távol áll tőlem, a belerúgáson pedig nincs mit titkolni, eddig sem tettem. Aki hülye kérdést tesz fel, az olyan választ is kap.


Viszont azzal, hogy te külföldiül engem egy prostituált fiának nevezel, ezzel gyakorlatilag anyámat lekurrvázod, egy olyan erkölcsi mélységbe veted magad, ahonnan nincs visszaút. Szégyelld magad, szánalmas a viselkedésed. Undorító. Egy pillanat alatt jutottál egyenrangú vitapartner szintjéről egy olyan féreg szintjére, akit az ember még le sem köp.

2018. márc. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Alapjában nem mondanék senkire ilyet, de egyenesen írtózom a magadfajta válaszolóktól. Okay, rossz kérdés tegyük fel, de miért nem lehet normálisan rákérdezni a homályos részletekre?
2018. márc. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Emberek nyugalom!!!!!

Köszönöm hogy véden próbálsz☺

A másik illető pedig legyen szíves visszavenni a bunkó stilusából

Remélem anyud büszke lenne rád ha most látná milyen a fia

2018. márc. 4. 09:20
 15/16 anonim ***** válasza:

"Okay, rossz kérdés tegyük fel, de miért nem lehet normálisan rákérdezni a homályos részletekre?"


Azért, mert otthon nem tanítják meg gondolkodni, az iskolában sem tanítják meg gondolkodni. Ha még te is csak prüntyögsz neki és simized a buksiját, hogy semmi baj, pistike, majd mindig lesz valaki, aki gondolkodik helyetted, akkor egy hülyegyerek fog kilépni a nagybetűs életbe, és csak pislog majd, mint pocok a lisztben, hogy hűbammeg, mi az.


Ha viszont itt kap két lájtos pofont, akkor legközelebb már úgy írja ki a kérdést, hogy rohadjatok meg, megfogalmazom rendesen, mert különben jönnek megint a barmok és belémkötnek.

2018. márc. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi keppen ne menjel ki. Egy idegen kultura csak annak valo aki, szereti a nyelvet, a kulturat, szereti a kihivasokat. Ha nem ilyen tipus vagy akkor csak szenvedes lenne neked.
2020. dec. 11. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!