Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » SOS FONTOS! Milyen KISÁLLAT...

SOS FONTOS! Milyen KISÁLLAT illik hozzám?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kisállatot valamilyen rágcsálót! De nem tudom melyik legyen mindegyik olyan cuki! Idöm azért van kb mintbegy norm embernek. Suliból órák után jövök is haza. Edzésre kedden meg pénteken délután szoktam menni (de csak 1és fél órás). A hörin és a degun gondolkoztam. A degi jobban tetszik, csak az a baj a deguval ,hogy társas szoval nem lehet egyedűl tartani. De nekem csak eggyet engednek meg. Kicsit utána néztem és sokan tartják egyedűl. Szerintetek ez menyire jó ötlet?

2018. márc. 2. 08:15
 1/7 A kérdező kommentje:
Mintbegy= *mint egy
2018. márc. 2. 08:21
 2/7 anonim ***** válasza:
egy állatot egyedül tartani idővel kínzás.. az is társas lény. Nagyobb ketrec, vagy élőhely és két höri..még kedvelni is fognak.
2018. márc. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, a kérdésedről egy nagyon régi vicc jutott eszembe. Pontozz le nyugodtan.


Fiatal huszártiszt:

– Lovász, ki akarok menni a Zugligetbe. Adjon nekem egy hozzám illő lovat!

Lovász:

– Milyen ló illik a vitéz úrhoz?

Fiatal huszártiszt:

- Olyan, amelyik szintén ki akar menni a Zugligetbe.


Adnék szívesen tanácsot, de nem tudok.

2018. márc. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szia!


[link] Itt fajonként megtalálod a hiteles tartási infókat és ez alapján tudsz dönteni. Van olyan höri, ami egyedül tartható, de a degu társas állat. Ami nagyon fontos, hogy ha degura esik a választásod, nekik szekrény méretű ketrec, min 32 cm kerékátmérőjű mókuskerék és 20% rosttartalom feletti pellettáp. (semmi magos táp, gyümölcs és olajos magok). Azonos nemű fajtárssal tarthatók, vagy ivartalan hím több nősténnyel.

2018. márc. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Árak, hogy tudd, mi fér bele: [link]
2018. márc. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2018. márc. 4. 08:32
 7/7 anonim válasza:
Hörcsögöt TILOS EGYÜTT tartani! Akár meg is ÖLHETIK egymást!!
2018. márc. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!