Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek léteznek szellemek...

Szerintetek léteznek szellemek vagy DÉMON? Meg tud szállni valakit egy démon?

Figyelt kérdés
2018. márc. 6. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
A szellemekben hiszek de abban, hogy megszsálna nem
2018. márc. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hogyne tudna megszállni..ezért vagyok leszázalékolva.


Ahogy elnéztem a várakozókat, sok démon van. Legalább van kivel beszélgetni. A legjobb társaság.

2018. márc. 7. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szellemekben én is hiszek,hát a démonok már más. Látátok a démonok között című filmet?Mit gondoltok?
2018. márc. 7. 17:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindannyian szellemek vagyunk a testünkben. Létformánk így tevődik össze: test-szellem-lélekruha. De élő emberekkel kapcsolatban a köznyelvben léleknek nevezik a szellemet. Halál után a szellemnek 42-49 nap között át kéne kelnie a Fénybe következmény nélkül, ugyanis addig megmarad a lélekruha és abból van saját energiája. Ha itt-ragad egy szellem, akkor energiát kell szereznie és ez kétféleképpen történhet. Egyrészről egy szerettével akarna maradni és akkor akaratlanul is elkezdi őt felemészteni. Ilyenkor az élő hozzátartozó krónikus fáradtságban kezd szenvedni. Másrészről sajnos létezik a csúnya nagy Gonosz is, aki elcsábíthat eltévelyedett szellemet és ráküldheti valakire. Ekkor a szellem megszállja az élő embert és saját vágyait kezdi kiélni vele. Például drogozásra vagy szexre kényszeríti. Az orvosok ezt skizofréniának és tudathasadásnak könyvelik el, de a sok gyógyszerrel csak az élő ember saját tudatát teszik tönkre még jobban. Mindemellett mivel Gonosz van, így démonok is vannak. Ők az alattvalók. Általában arra a személyre küld démoni megszállást, aki úgyszólván szellemi megszállót már "legyőzött" vagy bármi másért zavarja őt. Úgyszólván nagyon nem érdeke neki, hogy sokan felébredjünk az igazság felé. Ezt mondhatjuk szó szerint ördögi körnek. Sok ilyen tapasztalatom volt, mert sajnos engem is betalált. Egyébként mindezt a spiritualitásban találjátok meg.
2018. márc. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a kommentet. Azt is leírod ami veled volt? Engem nagyon érdekelnek az ijen dolgok.
2018. márc. 26. 23:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Erre privátban válaszoltam, mert nem szeretnék itt mindent kiadni magamról.
2018. márc. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2018. márc. 28. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!